Wpis z mikrobloga

Spora kwota na karmę, osobiście sam kupiłem PPV z jego reflinka 2 razy, szkoda, że to tyle trwało, nie czuje sie oszukany, jest lekki niesmak, ale #!$%@?. Doceniam poświęcony czas na akcje, gdy my pisaliśmy posty to zwyrol #!$%@?ł z karma ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to #!$%@?, że psiakobusa naprawiał za swoje to cyrk, bo przecież były cele na naprawę, wiec proszę przestać #!$%@?ć głupoty tego typu panie wardęga i być bardziej sumiennym w swoich działaniach. Oddaj to auto do jakiejś #!$%@? myjni, czy coś, że tobie nie wstyd tak po ludzku doprowadzić auto do takiego stanu i jeszcze trzymać to pod domem to ja nie wiem, ale to musi #!$%@?ć, lenistwo top panie wardęga, że ta Monika jeszcze nie #!$%@?ła z domu to ja nie wiem (nie piszcie, ze to jego dom zje by). Osobiście często oglądam jego live z humorkiem, leci sobie w tle, można się pośmiać i czasem powie coś ciekawego, wiadomo, że często #!$%@? jakieś głupoty i manipuluje, przez co #!$%@? niemiłosiernie, ale uważam, ze jest jakaś sympatia i symbioza części tagu z wardęga, dlatego pozdrawiam panie wardęga obyś w nowym roku się ogarnął, posłuchał trochę tej Moniki, przyznał się jej do bycia zwyrolem, to może i ona będzie skłonna popuszczać częściej szpary i zaspokoi twoje zwyrolskie potrzeby tego typu, bęc.

#famemma #wardega #wataha #wardegacword ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heekate - Spora kwota na karmę, osobiście sam kupiłem PPV z jego reflinka 2 razy, szk...

źródło: comment_1672513786DPOb77L8wtwzxsMN90GmJQ.jpg

Pobierz
  • 5
@Heekate Ale wiesz ze pieniadze z donate'ow i youtube to "jego" prywatne pieniadze bo to jego praca dzbanie? Ja tez kupilem PPV z jego reflinka i przez nagonke i tego jak dlugo zwlekał z tymi rozliczeniami zaczynałem wątpić w całą akcję. Ale trzeba mu jednak oddać że dotrzymał słowa i gdy ludzie wylewali tutaj swój hejt, On #!$%@?ł ze schroniska do schroniska z karmą.