Wpis z mikrobloga

W cuckoldstanie sytuacja stabilna.
Kiedy nie przypajacujesz dla p0lki to jeszcze będą się z ciebie nabijać, że jesteś nudny i masz słabe teksty na otwarciu xd

Chłopie, przejrzyj jej zdjęcia, napisz coś co nawiazuje do szczegółu który znajduje się dokładnie na dwóch pikselach zdjęcia zrobionego przez jej samsunga za złotówkę albo wymyśl coś kreatywnego by zaintrygować księżniczkę


Ale to jak p0lka nie przypajacuje tylko napisze zwykłe co tam, to usłyszysz że co, ma dla ciebie jeszcze stanąć na głowie. TO JEST POLKA, P O L K A, KOBIETA INTZELU!!!!

#przegryw #p0lka
Pobierz Ark00 - W cuckoldstanie sytuacja stabilna. 
Kiedy nie przypajacujesz dla p0lki to je...
źródło: comment_1672502553YoqqD3gcN8ICY5bcxB9Vd6.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ark00: ja tam jestem zdania, że zwykłe hej na początek rozmowy powinno być wystarczające ¯\_(ツ)_/¯ po co pajacować i szukać jakiegoś nawiązania, że tak powiem na #!$%@? przesuwasz w prawo skoro jeszcze potrzebujesz jakiegoś magicznego nawiązania by w ogóle odpisać
że tak powiem na #!$%@? przesuwasz w prawo skoro jeszcze potrzebujesz jakiegoś magicznego nawiązania by w ogóle odpisać


@Anty_Chryst: takie są porady kiedy laska nie odpisuje na tinderze, żeby zwiększyć swoje szanse
A przesuwasz w prawo kiedy ktoś ci się podoba, skąd wiesz jakie będziesz miał szanse na to czy ci odpisze przed przesunięciem?
Chyba że chcesz przekazać przez to by większość mężczyzn w ogóle odpuściło sobie próbowanie przez aplikacje randkowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ark00: chodziło mi o to, że jak przesuwasz w prawo i laska przesuwa w prawo to znaczy, że ty jej się spodobałeś i ona się tobie spodobała. Jeśli teraz ona albo on wymaga jeszcze jakiegoś pajacowania i kombinowania z rozpoczęciem rozmowy w nawiązaniu do opisu czy zdjęć to taka osoba się powinna zastanowić czy jest na apce randkowej czy w jury wieloetapowego castingu

Ja zawsze pisałem hej i jak ktoś nie
@Anty_Chryst: widzisz, ty masz takie podejście, większość nie ma, bo zostali wychowani że kobietę trzeba zabawiac albo nawet nie mają wyboru bo mają niewiele par
Gdyby wszyscy mieli takie podejście jak ty to pajacowanie nie byłoby potrzebne ale też po prostu wielu mężczyzn nie miałoby par w ogóle zamiast kilkunastu głuchych par

A poza tym gdyby 1 na 100 pajacował to byłby skuteczniejszy niż gdy pajacowałoby 90 na 100, więc też