Wpis z mikrobloga

Znacie takich ludzi, którzy nie mając pojęcia o ciąży, dzieciach (ogólnie każdego tematu się to tyczy ale ja teraz o macierzyństwie) wymadrzaja się i mówią jak powinno być a jak nie jest.
Np osobie która zle przechodzi ciąże powiedzą ze oni znają ludzi co do rozwiązania pracowali 12 h na nogach albo dłużej i byli niezle wytrzymali XD
Albo jak to ze po urodzeniu dziecka nie zrobisz obiadu przecież mąż musi mieć zawsze obiad, czemu mu nie zrobisz XD a ze dziecko wisi na cycu non stop to #!$%@? XD
Albo dziecko które jest odstawione od piersi i tatus przejął usypianie dziecka wieczorne to zle bo matka tylko musi usypiać XD (świetna rada przy odstawieniu xd )
Albo kobieta ciężarna która ma spuchnięte nogi i tachykardie i nadciśnienie musi #!$%@? stać przy garach i się dziwi jak nie stoi XD
Ja #!$%@? XD kojarzy mi się to z takimi małymi szczekającymi pieskami i czekam na dzień w którym żona tego kolesia będzie mu usługiwać w ciąży niezależnie od stanu zdrowia i po porodzie XD

Edit a przy nadciśnieniu jeszcze kolo powie ze w końcu matka żyje (w sensie ze niby lepiej krew płynie xDDD) ludzie to dzbany

#ciaza #dzieci #gorzkiezale
  • 13
@OBAFGKM: Rozmowa nie pomaga, on widzi ciąże w telewizji i wśród dalszych znajomych, ma znajomych którym babcie i dziadki pomagają w wychowywaniu dzieci i do tych ludzi mnie porównuje. My żadnej pomocy od dziadków nie mamy, jesteśmy zupełnie sami. Ale nie rozumiem jak kogos obcego może bolec to ze za własne pieniądze kupujemy gotowy obiad XD nikomu nie kradne, ale znajdzie się taki jeden i mu to będzie przeszkadzać a jednocześnie
Znacie takich ludzi, którzy nie mając pojęcia o ciąży, dzieciach (ogólnie każdego tematu się to tyczy ale ja teraz o macierzyństwie) wymadrzaja się i mówią jak powinno być a jak nie jest.


@jabadabadupka: moja tesciowa wychowala trojke dzieci a i tak #!$%@? takie glupoty, ze glowa boli. Ostatnio gadala, ze jakiemus dziecku jej cioci glowe rozwalilo bo wszystkie zeby na raz zaczelu mu wyrastac i nie wytrzymalo z bolu.W dodatku zawsze
@elena-mary: Moja teściowa i matka są na szczęście daleko. Na szczęście lub nieszczęście bo nie mam pomocy. Ale może to jednak lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) raz jak moje dziecko miało jakieś lęki podczas spania to matka mi dała radę z jakimś przelewaniem wosku XD wyśmiałam to, szkoda gadać