Wpis z mikrobloga

@papier96 pewnie że żyjemy. Ja dostałem kilka powyżek ale też i trochę obowiązków ale paradoksalnie moja praca stała się lżejsza :)

Przed nami recesja ale są też duże plusy tego. Mniej korków, możliwe że mniej pracy i nie trzeba będzie rezerwować stolików w restauracjach :)
@papier96: Technicznie rzecz biorąc to faktycznie lepszy rok niż poprzedni


Trochę. Dobrym to bym go zdecydowanie nie nazwał.

Z osiągnięć to chyba tylko pogłębiające się depresja, ale mimo to wciąż żyje w tym padole i do przodu.

Niemniej dziękuję za pamięć.
Życzę wszystkiego najlepszego. Ogólnie tego co mi się nie przytrafiło.
@papier96: w tym roku coś w końcu zaczęło się ruszać naprzód w moim życiu i pojawiła sie iskra nadziei że ono może iść w stronę w którą chcę żeby szło

dziękuję za zawołanie mirku, jest moment żeby się zatrzymać w tej ogólnej gonitwie wszystkiego i zauważyć że faktycznie może by coś podsumować
@papier96 Zmieniłem pracę i zarabiam dużo lepiej i w specjalizacji, w której chciałem. Duolingo właśnie mi rok strzelił. 2023 rok zaczynam awansem i 30% podwyżki także był to bardzo udany rok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@papier96: Kozacki to był rok, zmiana roboty z biedackich 10k na 22k, ogólne uznanie za specjalistę w dziedzinie, którą ogarniałem od 2 lat. Paradoksalnie nowa robota to więcej doradztwa/konsultacji i mniej technicznej pracy. W nowej robocie jeden z najambitniejszych projektów w kraju, więc trochę zesrańska jest.
Z gorszych rzeczy to w sumie pogrzeb babci, ale tu nie było zaskoczenia, bo to już była agonia i wegetacja od dłuższego czasu ( ͡