Wpis z mikrobloga

@Magromo: Wystarczy przejrzeć komentarze na Youtube, też jest bardzo często informacja z profilu Dzieje Khorinis/ode mnie. TheModders to martwe forum, zaglądam tam bardzo rzadko, ale jak zauważyłem pytanie, to odpowiedziałem, z kolei z YT korzysta chyba każdy (nawet goście). Jako oficjalny profil jest podany FB, ale wiem, ze przez brak wrzucanych przez dłuższy czas postów może wydawać się, że projekt upadł/został zawieszony tyle, że z FB też nie każdy korzysta, a
@Bromatologia: Nie bardzo, ponieważ to trochę inne wizje projektu. Oczywiście zostaną cechy wspólne, które zostały zbudowane na początku (tak jak dwie gildie - straż i kupiecka) i tak naprawdę byłoby chyba za późno by to wymieniać, ale reszta jest z goła inna. Ludzie doszukują się najczęściej podobieństw tam gdzie ich nie nie ma. Z takich naprawdę dużych różnic między dwoma modami to główny bohater, który jest zupełnie inną postacią niż Marvin,
@Fabiosek1: Kibicuję, choć przyznam, ten wpis sprawia takie wrażenie, że pracujecie nad jeszcze nowszymi rzeczami itp i potrwa to jeszcze parę lat. Tak czy owak powodzenia.
@Fabiosek1: Rozumiem, że musiałeś opuścić wszystkie kanały discorda, by móc szerzyć tą swoją propagandę gdzie się da by nikt nie był ci wstanie wytknąć, rzeczy które pisałeś wcześniej - ale rozumiem, widocznie polityka maniupulacji, półprawdy i szkalunku w DK pozostała niezmienna od lat.

Ja doskonale rozumiem twój punkt widzenia - spędziłeś 10 albo nawet już 15 lat w moddingu Gothica i pomimo tysięcy godzin, które z pasją poświęciłeś na to nie
@Fabiosek1: generalnie wygląda to trochę dziwnie gdy z jednej strony mamy w pełni grywalnego moda, który ma swoje zalety i wady

a z drugiej strony porównywanie go do czegoś co wydaje się bardziej mglistą wizją niż czymś co faktycznie osiągnęło jakiś sensowny stan prac patrząc po tym co zostało dotąd opublikowane
@Pawloch66: Nie muszę tłumaczyć z jakiego powodu opuściłem serwery Discord jednak błędne jest twoje myślenie, że zrobiłem to z powodu "szerzenia propagandy". Zresztą od bardzo dawna zauważyłem, że nie potraficie dyskutować wprost tylko stosujecie jakieś dziecinne gierki (jako dorośli ludzie) pośrednio, głównie parafrazując, bo to chyba najprostsza forma z ukrytym przekazem (głównie do członków DK, choć poza mną większość tego nie wyłapała, ale i tak nie było to nic osobistego, bo
@Fabiosek1: Dobrze to pokolei

Nie rozmawiamy o moim poziomie chamstwa, tylko o tym co prezentuje KM, a co prezentujecie wy. Więc daruj sobie taktykę dyskryminowania mnie, gdy nie jest to istotą dyskusji. Powoływanie się na dyskusję z Psimkiem to jest samo zaoranie - szkoda, że nie zacytowałeś ostatniej mojej rozmowy z nim, którą znając jego z pewnością masz.

Różnica między KM, a DK jest taka, że o KM są memy a
@Pawloch66: Tobie jest to obojętne, ale jako jeden z pierwszych skomentowałeś mój post, w którym śmiałem choć tylko trochę nawiązać do KM. To samo było na jednym z serwerów Discord, ale musiałeś zwołać również swoją kompanię, bo sam nie dałeś rady.

Apropo samozaorania - non stop piszecie, że w DK nic nigdy nie było, że było gówno i początek tragicznie oskryptowany. Wspomnijcie może, że pracowały nad tym osoby, które są z
@Xolan: Nie pisząc wprost - większa niż mniejsza jest na to szansa, wtedy lub przed (zabrzmiało trochę jak Yoda) :D

Cały czas czyścimy listę z trello rzeczy, które chcemy mieć w modzie/zostały nam do zrobienia, nie dokładamy absolutnie nic więcej, jakoś w ciągu 2-3 miesięcy powinniśmy zamknąć przynajmniej dwa kluczowe etapy, jeśli chodzi o produkcję moda.
Chyba temat na razie wyczerpany.

Ja doskonale rozumiem twój punkt widzenia - spędziłeś 10 albo nawet już 15 lat w moddingu Gothica i pomimo tysięcy godzin, które z pasją poświęciłeś na to nie zrobiłeś absolutnie NIC, co byłoby godnego uwagi gracza. No dupka cię piecze i tak jak pisałem absolutnie mnie to nie dziwi.


@Pawloch66: @Fabiosek1: Wszedłem teraz z ciekawości na tag i widzę, że ten mod, który zapowiedziano jak
Żeby było jeszcze śmieszniej, to samo community nie ruszyło się z miejsca, w któym było w 2008. Do kompletu brakuje tylko, zebyście zaczęli sobie grozić, że "jak tak, to nie publikujemy moda i bedziemy sami w niego grać", jak w czasach @zdunek89 i Shergara. Jest nawet drama ciągnąca się latami wokół dubbingu, zupełnie jak w przypadku Poziomek.

Serio, Shergar zdążył w tym czasie ze trzy standalone crapy wydać. A na pewno udzielić
Tak kilka rzeczy sprostuję. Ogólnie rzecz biorąc społeczność Gothica jest dość toksyczna, żeby nie powiedzieć bardzo toksyczna. Modów raczej nie robi się dla społeczności gry, bo człowiek nic by nie zrobił. Raczej dla siebie.


@zdunek89: To wiadomo, ale zabawna była ta historia szantażu emocjonalnego xD Do dzisiaj pamiętam jaki był gnój na forum.

Żart z gimnazjum doceniam, bo byliśmy bandą smarkaczy, ale nie przesadzajmy. Jak dołączyłem do Poziomek to byłem w
To jest nawiązanie do tego dubbingu - o ile się nie mylę, to musiałeś zastąpić wokal dla bezimiennego durnia, bo aktor się wysypał. Raz krążyła wersja o egzaminach gimnazjalnych, a a potem ktoś wspomniał, że aktor po prostu zniknął i Was zghostował xD


@vrNFWrUew3D4Rgz: wysypał się i nas zghostował raczej. Akurat ziomek co nagrywał beziego nie był gimnazjalnym dzieciakiem. Ale ile dokładnie miał lat, nie pamiętam. Dużo czasu minęło, a trochę
@vrNFWrUew3D4Rgz: Ogólnie nie do końca prawda, że community się nie ruszyło. Od 2008 powstała masa ciekawych rzeczy: ikarusy/lego, systempack/union/dx11, sporo pluginów, coraz ciekawsze modyfikacje, coraz większy poziom dubbingu (ograj chociażby Dirty Swamp czy Cienie Przeszłości i porównaj z dubbingiem e Mrocznych Tajemnicach). Zresztą sam jak wchodziłem w ten "gothicowy świat moddingu" wziąłem się za dubbing do moda "The Vulcano Quest" w wieku 13-14 lat. Na teraz efekt może nie jest rewelacyjny,