Wpis z mikrobloga

@nitrovski30000: Podam Ci przykład - najprostszy, tak byś zrozumiał. To nie Maciusie z jego Watahy kupiły PPV za kasę starych, tylko w większości ludzie dorośli, a to dlatego, że zadeklarował, iż to co zarobi z PPV przekaże na pieski. Załóżmy - sam kupiłem od zwyrola, a to był jedyny powód by kupić od niego - PIESKI.
Czuję się więc oszukany, zapewne nie tylko ja. A to już idzie dalej, bo mamy
@nitrovski30000: Kasa jest z 2021 roku. Przetrzymuje ją już prawie dwa lata. Mogę mu zarzucić wszystko. Jebią mnie jakieś jego ankiety dla maciusiów u niego na kanale do kiedy ma się rozliczyć, bo to nie oni są stroną. Mało tego, nawet nie potrafił się z przełożenia terminu rozliczenia wywiązać (miały być częste psiakobusy - i co? I #!$%@?). Dodatkowo już ktoś tutaj zwracał uwagę i jedno ze schronisk bodajże, że karma
@elgrecqo Przecież ta ankieta to był bait dla wykopu. Sam o tym mówił wczoraj na livie, więc trzeba było słuchać. To samo z karmą, żadne schronisko się nie skarżyło na karmę, o tym też mówił, ale taki was obraz właśnie, jak pomawiacie, a nie oglądacie live i nic potem nie wiecie.
@elgrecqo: należy pamiętać że zwyrol robił 2 ankiety. Jedna nie szła po jego myśli bo źle zadał pytanie więc usunął ją i zrobił drugą.

Druga sprawa jest taka, że ppv kupiło 49k osób, a on robi ankiete na instagramie gdzie miał tam wtedy ze 150k osób. Dlaczego osoby, które nie kupiły ppv w ogole mają jakiś głos? Miały być to pieniądze na konkretny cel i w określonym czasie. Typ się nie
Wszystko jest chłopie rozliczone, więc twoje wysrywy nie mają sensu i tyle w temacie.


@nitrovski30000: Już sam nawet nie wiesz co piszesz. Po prostu tak jak napisałem wyżej:

na takich jak ty w tym kraju można pluć i lać ciepłym moczem, a wy będziecie to przyjmować z uśmiechem że to ciepły deszczyk pada, bez względu na to, czy to robi rząd czy zwyrol.
@elgrecqo: ja też się wypowiem na ten temat kupowałem gale z jego refa ze względu na fajny cel w postaci dawania karmy schroniskom miały być częste streamy w tamtym czasie raz na kilka miesięcy były streamy, miały być częste psiakobusy nie wywiązał sie z tego, w dodatku na streamach się przyznaje do tego że na ostatni gwiazdek w grudniu wywozi karmę do schronisk zamiast reguralnie wywozić karmę przez cały rok reguralnie