Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej wysiąść z pociągu żeby w miarę bezproblemowo dojechać taksą na Balice?
Zabierzów
Zabierzów Rząska
Kraków Mydlniki wapiennik
Kraków Mydlniki
#krakow #balice
  • 19
@ms93: sprawdziłem, ta druga wygląda jak najlepsza opcja po taniości, wolniej niż taksą oczywiście, ale jak będę na lotnisku 40min przed wylotem to powinno być ok nie?
Nie? XD
@Diego: tam z tej stacji mydlniki do młynkówki nie wiem czy jest bezpośrednia ścieżka, może trzeba iść na około (wzdłuż ulicy). Daj znać, bo sam jestem ciekaw.
A jakby co to z uberami nie powinno być problemu, bo oni często się tam kręcą i czekają na klientów z lotniska.
40 minut to tak na styk, jak tak kiedyś byłem to się tylko nerwów najadłem, ale jak coś to można poprosić obsługę,
@Diego: w krakowie jest ostatnimi miesiacami masakra z security

Nie przyjezdzam pozniej niz godzina wyprzedzenia (godzina do otwarcia bramki nie wylotu) i zdarzalo sie ze wchodzilem do gate z czasem boardingu.
jak będę na lotnisku 40min przed wylotem to powinno być ok nie?


@Diego: może być słabo, 30 minut przed odlotem zamykają gate i już nie wejdziesz na pokład
@Alpha_Male: @noofaq: @ponton: Finalnie pojechałem uberem z Kraków Mydlniki, było tylko kilka złoty drożej niż pociągiem, a dużo szybciej. Swoją drogą 17zł za 7min jazdy pociągiem to żart XD
Wracam dzisiaj wieczorem i robię podobny manewr, tylko w kierunku Katowic, w sensie biegiem na taksę, Zabierzów i może zdążę na pociąg