Wpis z mikrobloga

@zakoo: Mam pas wiec nie zależy mi na mierzeniu pulsu w zegarku, potrzebuje tylko czegos od polara z gps który będzie synchronizował się krócej niż 20 minut i nie kosztował więcej niż 1000 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie może m600? Plis halp
@zakoo: Jesli chcesz nowy i od reki to sugeruja polar pacer za okolo 870zl w sieciowkach, do tego kod do mediaexpert, albo innego euro rtv i wyjdzie cie okolo 800zl.
Za zegarek z zeszlego roku.

Vantage M i V zdarzaja sie czego w promocji (ostatnio M bylo z amazonu za 500zl) szukaj na pepper.pl
Tylko miej w swiadomosci ze pierwsze vantage (m i v) to jakies 4 lata nazad mialy premiere,
@PurpleHaze: Tylke ten pacer jest paskudny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z jednym masz racje, te o których pisałem to już mega archaiczne modele i o tym zupełnie nie pomyślałem. Dzięki, pójdę gdzieś wymacać tego pejsera, może się przekonam. Chociaż w zasadzie tak sobie myśle ze może nie warto się ograniczać do polara. Korzystam z apki Fitatu i ona ma połączenie z Polar Flow, ale widzę że
@satba: e Bratku, wielokrotnie szybciej! :) Ostatni raz podłączałem tego polara do kompa z cztery lata temu i zapełnienie tym zapomniałem. Jest spoko, wyglada na to że będę mógł #!$%@?ć te pieniądze na coś innego, dzięki! :)