Wpis z mikrobloga

Podsumowanie roku:

Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w 23? Tego samego co w 22.
Dużo podróży miałem, dużo na rowerze jeździłem, bo bardzo go lubię i dużo spałem. #pdk

W 2022 trzy starty w ultra: Lajkonik, Wisła1200 i na koniec sezonu Great Lakes Gravel.

Wiele świetnych wycieczek bikepackingowych: Nadbużański szlak, VeloDunajec+Szlak Wokół Tatr i na koniec sezonu Kraków->Rzym

W wigilie zacząłem przygotowania do sezonu 2023. Rozpoczęta współpraca z trenerem mam nadzieję, że zaowocuje pierwszym wymarzonym podium(jak na razie 2x 4 miejsce na Brejdak Gravel i Wisła1200).

Obecnie jestem zapisany na Wanogę, Wisłę1200 i Brejdaka. Prawdopodobnie jeszcze się na coś zapiszę.

Z planów bikepackingowych to chodzą mi po głowie przed sezonem lub po sezonie Bałkany i pewnie kilka krótszych weekendowych wycieczek.

A jakie u was cele rowerowe na 2023?

#rower #gravel #ultra
Pobierz StarozytnyChrabaszczSzablozebny - Podsumowanie roku:

Wspaniały to był rok, nie zap...
źródło: comment_1672481516jkR9VqZEBu0cm42OR6Msh2.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: cele ? Tak jak przez minione 30 lat jazdy rowerami - cieszyć się każdym przejechanym kilometrem ( ͡ ͜ʖ ͡)

No i 3 ultra (pomorska, zachód i coś jeszcze ale nie pamiętam nazwy xD) .. Nie wiem jak mój bark to zniesie, najwyżej będę jechał jedną ręką xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: bark uszkodziłem pierwszy raz z 25 lat temu, jak spadłem z wysokiego drzewa ( ͡ ͜ʖ ͡)

Potem jeszcze kilka razy mi wypadał (po upadkach na MTB), raz naderwałem jakieś mięśnie, no i gdzieś po drodze życiowej musiałem też coś w nim nadłamać bo jest lekko krzywy ( ͡ ͜ʖ ͡) A że dziś mi bliżej do mikołaja z dużą