Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy jestem zdołowany, pare dni temu mialem miec swoj pierwszy raz (19lvl prawik here) z dziewczyna.
Przechodząc do sedna, nie stanął mi. Ona jest bardzo ladna i atrakcyjna i podnieca mnie, zakochalismyt sie w sobie i chodzimy ze sobą już chwile.
Wygladalo to chyba normalnie, calowalismy sie dotykalismy, miala go w rękach a także robila loda. Nie zesztywnial na tyle aby wsadzic, nie wyobrazacie sobie jakiego buraka spalilem, na prawde bylo mi niesamowicie glupio
W czym jest problem jest ze mną cos nie halo?
#seks #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63af4788f96c7de8338b16af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@?ę, odpiszę ci bo jak zignoruję to ci odpiszą imbecyle o nofapie.

To się zdarza początkującym. Jeśli tak poza tym masz normalne erekcje, to w seksie też będziesz miał. To kwestia wyluzowania się, braku stresu.
Możesz też przed włożeniem sobie lizać jej cipę i sobie walić ręką przez chwilę aż ci zesztwynieje na maksa żeby było łatwiej włożyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ojciecciesli: rodzice maja wieksze doswiadczenie w zwiazkach zazwyczaj. Im wiecej opinii z zewnatrz tym lepszy obiektywny obraz ukochanej osoby znamy, bo niestety na poczatku znajomosci sie bardzo duzo wybacza i na wiele spraw przymyka oczy. W zwiazku z tym potrzeba nam drugiej rrzeciej i czwartej pary, zeby dostrzec prawde. To co piszesz to przepis na oczywista porazke zwiazkowa i pisze to z wlasnego doswiadczenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ojciecciesli: Ich sprawa, a jednak zwiazek malzenski dwojga osob, jest optymalny dla rozwoju czlowieka. Zyskujesz wsparcie, kogos komu bedzie zalezalo na twoim dobrostanie, bo im lepszy, szczesliwszy jestes ty, tym lepsze zycie twojego partera i vice versa - masz wiec informacje od drugiej osoby o tym co mozesz w sobie poprawic i ulepszyc. Zyskujesz stabilnosc, bo wiesz ze nawet gdy jest ciezko to ta osoba bedzie z toba w trudnych chwilach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NPC_358034: oczywiscie, ze powinien sie pytac. Jesli rodzice ja poznaja oczywiscie, bo wrozyc z fusow nikt nie bedzie. No i zakladajac, ze rodzice nie sa totalna patologia z wypranymi mozgami, bo wiadomka takich sie warto pytac, ktorzy maja w miare ogarniete zycie i zwiazek. Tu nie chodzi w ogole o to zeby ktos podejmowal za kogos decyzje, tylko zeby poznac punkt widzenia jak największej ilości innych osob i podejmowac decyzje na