Wpis z mikrobloga

Udało się dobić do 50% completion score poprzez kolekcjonowanie wylevelowanych rare battle petów. Był to dla mnie najnudniejszy tydzień grindu w mojej historii gier MMORPG, jednak mimo wszystko udało mi się osiągnąć cel. Więcej szczegółów o battle petach, statystykach, wykresach mojego speed runowego wyczynu będzie w następnym wpisie, bo teraz psychika musi odpocząć od tego szajsu jakim są peciki dla kidosów. Z tego miejsca daje duży minus dla twórców Data of Azeroth, którzy uznali, że za wylevelowanego rare battle peta należy się 100 punktów, co jest skandalicznym absurdem i założę się, że oni sami hardkorowo zbierają te pety i je expią. Ta ich nieracjonalna punktacja nic nie znaczącego feature jakim są Battle Pety na zawsze zmieniła moje postrzeganie Data of Azeroth, ponieważ wystarczy wylevelowac wszystkie pety w grze do 25 poziomu nie robiąc nic innego i śmiało można w ten sposób zdobyć 30% completion score, dlatego też póki co w najbliższej przyszłości nie planuję robić już takiej hardkorowej progresji. 50% narazie styknie i tak jest to przyzwoity wynik i bardzo wysoka pozycja w grze, w którą grało (i nadal gra?) miliony osób, a i też na Smoczych Wyspach jest do zebrania sporo zaległych procentów. Na zdjęciu wynik ogólny, opis systemu punktacji, ranking world, eu, połączonych realmów i samego realmu, a w komentarzu całkowity wykres postępów od momentu powstania Data of Azeroth po dziś dzień.
#worldofwarcraft #wow #dlapotomnych
Pobierz Cechini_Mistrz - Udało się dobić do 50% completion score poprzez kolekcjonowanie wyle...
źródło: comment_1672444870lphlUCsnVUZtPAccEFf1qK.jpg
  • 1