Wpis z mikrobloga

Coś mi się wydaje, że tutaj odegrało rolę to, że jak nie może już bić/śrubować rekordów sportowych, to będzie sobie trzepał do rekorów typu: największa pensja w historii futbolu.

Przykre, tym bardziej że nie mówimy tutaj o jakiejś zapomnianej gwiazdeczce, która musi sobie dorobić do emerytury, ale o jednym z najbogatszych sportowców świata, z majątkiem szacowanym na około $500 milionów, rozpoznawalnością, zasięgami itd. Ciekaw jestem, kiedy zacznie mu być "smutno", bo nie sądzę, by miliony, których nie potrzebuje, na dłuższą metę osłodziły mu grę z pastuchami.

Jeżeli już chciał się wypisywać z poważnego futbolu, to mógł to zrobić idąc do MLS.

#pilkanozna
Pobierz bezbekpol - Coś mi się wydaje, że tutaj odegrało rolę to, że jak nie może już bić/śru...
źródło: comment_1672437833Ju036TZwHFPy7Ve8EUQ7pD.jpg
  • 3
@bezbekpol: 38 lat, zdobyte wszystko co dało się zdobyć w jego fachu poza mundialem, depresja po stracie noworodka przez którą stracił formę a odzyskać ją w tym wieku już ciężko więc się pogodził z powolnym zjazdem do bazy, dostał na zakończenie karierki propozycje deala za 200 baniek euro rocznie, to mu będą wypominać ludzie sprzedający 1/3 swojej doby przez 40 lat za pare tysiaczków, by na koniec dostać 1300 emerytury na