Wpis z mikrobloga

Tej, jakby co to ja cały czas piszę raporty, prawie codziennie (z wyłączeniem weekendów).
Tyle, że postawiłem na płatny ruch i 90% użytkowników wchodzi z maila. Tzn. dalej pracuję tak jak pracowałem, a za dostęp premium do raportów wołam sobie miej niż pół paczki fajek na miesiąc.
Jak już korzystasz z premki to poproszę plusika, a jak nie, to zapraszam: https://www.zdzis.com/premium
Na niemiłe komentarze pozwolę sobie nie odpisywać, chyba, że ktoś wypunktuje mnie merytorycznie/sensownie.

#zdzismoto #samochody #motoryzacja #oldtimery #youngtimer #klasykimotoryzacji #inwestycje
...zdjęcie dla atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz DROZD - Tej, jakby co to ja cały czas piszę raporty, prawie codziennie (z wyłączeniem...
źródło: comment_1672422937pVffDUrlprWb33fyr4DgHM.jpg
  • 14
@D_R_O_Z_D: a prócz tych dwóch wymienionych funkcjonalności, wersja premium coś więcej wnosi?
BTW, Przypomnisz mi swój kanał na YT, nie subskrybowałem, zgubiłem nazwę, a kiedyś oglądałem i bardzo mi się podobał. Z chęcią wróciłbym do tego jeśli w dalszym ciągu kręcisz nowe odcinki i robisz to tak skrupulatnie albo i bardziej.
@D_R_O_Z_D: Tak mi się wydaje, że nie kwota jest problemem. Osoby oglądające ogłoszenia szukając konkretnej fury raczej tu nie wejdą. Osoby szukające jakiejś okazji raczej mają jakieś doświadczenie w internetach i same sobie poszukają okazji na otomoto. Osoby celujące w jakąś markę dosyć często szukają auta na forum dotyczącym marki i albo tam wchodzą na giełdę, albo zaczepiają userów czy nie chcą sprzedać fory. Kolejna grupa szuka aut z usa, szwajcarii,
@Login_login: Odcinki, które tak Ci się podobały były dla mnie zbyt kosztowne, zrobiłem 4, obulikowałem 3 i na tym koniec. Teraz kanał na YT traktuję jak wizytówkę. Jest tam film z pierwszej edycji zlotu, film z targów, jakieś zaproszeniowe etc. https://www.youtube.com/channel/UCwE87F-W8UpzmOA1tWiPMjA
Zamierzam niebawem wystartować nową serię, ale nic więcej jeszcze nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy dobrych wiatrach, pierwszy odcinek ukaże się w styczniu.

"a prócz
@FilipWWL: Ale ja aktualnie nie narzekam na brak użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...chciałem się tylko przypomnieć, bo dawno tu nie pisałem. Generalnie cena 4.99zł to był strzał w dziesiątke. Aktualnie mam tysiące pozakładanych kont i setki premium ( ͡º ͜ʖ͡º) ...ludzie lubią informacje.
OtoMoto ma niewątpliwe zalety ale… jak ktoś szuka konkretnego modelu to doskonale zna ofertę tego portalu. Ponadto, ciekawe oferty trafiają się również na marketplace, grupach Fb, u Złomnika itp. Może taki mały eksperyment z raportem raz w tygodniu z tanimi youngtimerami np. do 25k PLN z szeroko rozumianego internetu?