Wpis z mikrobloga

Mój ranking obejrzanych przeze mnie seriali:

1. Gra o tron- no cóż, nie jestem oryginalny, ale chyba nigdy nie było takiego serialu, który na taką skalę był fenomenem socjologicznym. Sam pamiętam, że w gimnazjum, liceum wszyscy się tym ekscytowali, budowaliśmy spiski, nasze przeczucia co może wydarzyć się dalej. To jedno z tych dzieł, gdzie ludzie rozmawiali o nim w szkołach, pracy, na przystankach, na stołówce itd.

2. Breaking Bad

3. Dr. House

4. Alternatywy 4

5. Death Note

#seriale #przegryw #gownowpis #graotron
Pobierz
źródło: comment_16724151745hUi6ZN1c0eU1fihorUCGR.jpg
  • 6
ale chyba nigdy nie było takiego serialu, który na taką skalę był fenomenem socjologicznym.


@Glimpse0fTheFuture: akurat odniosę się do książki, ale wydaje mi się że jest to aktualne też w serialu. Gra o Tron popsuła fantasy. Cokolwiek teraz nie czytam wydaje się jakieś naiwne i nierealnie ugrzecznione XD
@Glimpse0fTheFuture:
Moja topka:
1. Breaking Bad - Chyba pierwszy taki serial o narkotykach, i w ogóle sama w sobie postać W.W to majstersztyk, Ilu z nas kiedyś pomyślało, a co by było jakbym dostał raka, ile rzeczy których nie zrobiłem, bo się bałem lub było nie etyczne mógłbym zrobić przed śmiercią, wiadomo serial momentami nudny ale i tak dla mnie nr 1
2. GOT - jedyne co mi się nie podobało