Wpis z mikrobloga

Przysięgam, że to ostatnie E39 które kupiłem w tym roku xD

530i topaz z bardzo fajnymi skórami w środku. Praktycznie bez rdzy (oczywiście poza podszybiem z tyłu) i bardzo fajnie mechaniczne. Ma trochę problemów silnikowych ale domyślam się co to jest i raczej proste do rozwiązania.

Wspaniały i naprawdę zadbany samochód, przerobie na LPG i będę jeździł przez kolejne 5-10 lat.

#touringmasterrace

#sorekcars #bmwsorka #bmw #pokazauto #chwalesie #samochody #motoryzacja
Pobierz sorek - Przysięgam, że to ostatnie E39 które kupiłem w tym roku xD


530i topaz z ...
źródło: comment_16724129739nBrPcYF4mlkkcmziV2Bjg.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: może i tak ale to niska cena za brak konieczności jazdy oplem xD

A szczerze moją srebrną kupiłem jak miała 180k nalatane i przez 8 lat jeździłem - fakt trzeba było włożyć ale to dalej 1/5 ceny auta które normalnie ludzie kupują jako "3 letnie dobre" :)
@sorek: Jak masz garaż i lub zaprzyjaźnionego mechanika i drugie auto to ma to sens.

Ja niestety wbiłem sie na mine kupując 25 letnie e36. Super wóz ale wieku nie oszukasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: trzeba zrobić i nie płakać. Mam doświadczenie w nich więc wiem co robic by było tanio i dobrze :) zdecydowanie warto bo następne jakie bym chciał to f11 535i a tam to dopiero sie psuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
@sorek: wchodzę na fb i widzę ze ktoś z uk kupił kolejnego turasa. Pierwsza myśl, to sorek. Wchodzę na wykop, tak, to ty. No bo kto normalny kupiłby by czwartego turasa ( ) Btw, piękny kolor