Wpis z mikrobloga

Jeśli faktycznie #andrewtate zostal wypuszczony bez zarzutów i to był swatting to #lewica pokazała że niczym się nie różni od skrajnej #prawica.

Dodatkowo to nie geniusz Grety sprawił że został złapany a prawdopodobnie śledztwo.

Przykro że #lewica bawią żarty ocierające o #bodyshaming a kreują się na tych o wyższym poczuciu humoru.
Pobierz kochamschabowe - Jeśli faktycznie #andrewtate zostal wypuszczony bez zarzutów i to by...
źródło: comment_1672412811jvRlwfO2UYyKhQOBMLRaTB.jpg
  • 7
@kochamschabowe: przecież z tym pudełkiem pizzy chodziło tylko i wyłącznie o to, że wiedzieli, że typ jest w tym momencie w kraju. A zatrzymanie w wyniku śledztwa i swatting się wzajemnie wykluczają.
@kochamschabowe: To ty musisz być ślepy skoro nie widzisz, że lewa strona nie zachwala ślepo Grety tylko toczy sobie bekę z wrażliwego ego Tate'a. Typ świadomie nadepnął na grabie i walnął sobie nimi w ryj, a ludzie się z tego śmieją. To wszystko
Dodatkowo to nie geniusz Grety sprawił że został złapany a prawdopodobnie śledztwo.


@kochamschabowe: Przecież ten atencjusz kilka dni wcześniej wstawił post, że jest w Rumunii. Służby mają adresy jego posiadłości oraz działalności gospodarczych. Gdyby Rumunia przyznała, że aresztowali go po nagraniu z pizzą to ośmieszyliby swoje służby bo to nie jest jakiś Osama koczujący w jaskiniach tylko zwykły atencyjny bogacz.
@MLGkunek: Zgadzam się, nie jestem jego fanem dla mnie zwykły testoviron który domaga się atencji. XD nie zdziwilbym się jakby sam na siebie nasłał policję.

@Iliilllillilillili: tak o to mi chodzi. Historia z pudełkiem jest viralowa i ludzie wierzą że Greta rozegrała szachy 7D xD

@ZaQ_1: zachwala a nawet broni Grete xD ile widziałem obracania tekstów o small dick energy w głęboką metaforę xD smutne bo jak prawica wrzucała
@kochamschabowe: Żart Grety był niskich lotów i każdy to wie. (nie przeszkadza to mi i wielu innym się z niego śmiać) Nie zapominajmy jednak, że to była odpowiedź nastolatki na zaczepki starego chłopa.