Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 28
1 017 525 + 11 = 1 017 536

Skaranie boskie mam z takimi 3 kwadracikami wokół stacji transformatorowej. Jeszcze na jesieni kiedy łatałem tam większą dziurę, stwierdziłem że na rowerze nie da się wjechać w te krzaki.

Dziś na spokojnie dowiozłem się na miejsce, zostawiałem rower w krzakach i szedłem na przełaj w stronę punktu zaznaczonego na mapie na telefonie z licznikiem rowerowym w kieszeni. Abstrakcyjne uczucie przedzierać się przez krzaki albo las, w rowerowych butach i kasku, ze wzrokiem w telefonie "czy to już?" i z buczeniem transformatorów jako soundtrack wycieczki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeden z 3 kwadratów i tak ominięty, muszę go kiedyś jeszcze od innej strony zaatakować.

Squadraty straszna choroba, gorsza nawet od zwykłych kwadratów.

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz #squadrats

Skrypt | Statystyki
Pobierz cultofluna - 1 017 525 + 11 = 1 017 536

Skaranie boskie mam z takimi 3 kwadracikami ...
źródło: comment_1672411205ttn87ub1mhrlDEtfBPx44F.jpg
  • 8
@pawlos10rs: i za każdym razem mówisz sobie, że to ostatni raz i kolejnego dnia znowu brodzisz w błocie po kostki, szukając przejscia przez zarośla i do chwilę dostajesz gałęzią po gębie xD a rower to tylko #!$%@?, bo zahacza pedałami. Niech już normalny dzień wróci to przynajmniej jędrne dorosłe kwadraty wrócą i szlajanie się po innych województwach z myślą powrotu na kolację do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°
@StulejmanWielki: dlatego odbębniłem na raz wszystkie dostępne w okolicy, które są zdatne do zrobienia szosą i nie chcę do tego wracać XD, normalnie to mam spory potencjał na ogromne yardinho tylko, że 80% kwadratów to leśny bezkres więc będę to zaliczał może na wiosnę na spacerach z psami, a na duże kwadraty i typową rozbudowę gigakwadrata przeznaczam tylko kwiecień bo by mi głowa wybuchła od ujebów albo bym przestał jeździć w
@kazaszam: dodawanie to równik (wspólna suma km całego tagu), a kwadraty to zbieractwo terenu za pomocą roweru czy piechoty. Wjeżdżasz w kawałek pola i odhacza Ci sie na mapie kwadrat jako "zaliczony". To tak bardzo z grubsza, po szczegóły to zapraszam w opisy tagów (ale chyba na kompie, na telefonie nie widać belek z opisem).