Wpis z mikrobloga

@L3gion: a jakie masz korzyści np z Apple TV? iPhone mnie #!$%@?, myślę o zegarku, chociaż i tak wolę zwykłe szwajcary. Jedyne co korzystam z Apple to już 3 MacBook i do Windowsa raczej już nie wrócę. Telefon ma swoje wady, przede wszystkim brak prawdziwego dual sima, no i koszty bo jak stłukę Xiaomi za 2k to sobie polecę po nowy i nawet się będę trochę cieszył że nowa zabawka, a
a jakie masz korzyści np z Apple TV?


@Adolf_HODLer: AirPlay, HomeKit i możliwość używania iPhone / iPad jako pilota. No i dodatkowo to najbardziej wydajny TV box na rynku (poza Shield) więc łyka bez problemu najcięższe filmy 4K, a samo UI jest super płynne. Kto męczył się z lagowaniem przeciętnego telewizora smart ten zna ból ¯\_(ツ)_/¯
@L3gion: Mi Boxa od Xiaomi też mogę pilotować telefonem, chociaż nigdy tego nie robiłem xD iPada będę pewnie kupować różowej do rysowania. Nad telefonem myślę, ale tylko po to żeby robić kopiuj wklej do komputera i ze względu na aparat. Się zobaczy, w iPhone też #!$%@? że nie grupuje połączeń tylko jak ktoś dzwoni kilka razy z tego samego numeru to jest osobno wyświetlone i się burdel robi, przeszkadza strasznie. Chyba
@L3gion: i z czego jesteś taki dumny? z telefonu ktory na baterii trzyma pół dnia, starego macbooka, appletv na ktorym nic nie ma czy z bezuzytecznego ipada? xD


Ja się zatrzymam póki co na iphone+macbook. iPada używałem parę dni ale to nie dla mnie, słuchawki samsunga super działają, zegarek u mnie odpada bo wkurzaloby mnie codzienne ładowanie, więc smartband też samsunga. O apple tv nigdy nawet nie myslalem, warte toto? Jak
i z czego jesteś taki dumny? z telefonu ktory na baterii trzyma pół dnia, starego macbooka, appletv na ktorym nic nie ma czy z bezuzytecznego ipada? xD


@MercedesBenizPolska: Tak, a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak rozumiem to jest taka zwykła przystawka do tv gdzie zainstauje sobie netflixa, youtube, spofity i moge korzystac?


Dokładnie. Ja mam domowy serwer Plex więc zależało mi aby przystawka to
@MercedesBenizPolska:

słuchawki samsunga super działają, zegarek u mnie odpada bo wkurzaloby mnie codzienne ładowanie, więc smartband też samsunga.


Słuchawki mam Soundcore a smartwatch Huawei który trzyma ze 2-3 tygodnie bez ładowania. Więc tu się zatrzymam z ekosystemem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3gion: akurat plex mi dobrze działał u mnie, ale jeszcze jedno pytanie. Skoro nie potrzebuje super hiper najnowszych najmocniejszych filmow 4k w 100000klatkach to nie lepiej kupić jakiś starszy model niz najnowszy 4k?

Pytam bo kompletnie nigdy nie zwracalem uwagi na to urzadzenie. Jakos zawsze wydawalo mi sie ze to tylko pod te ich uslugi apple tv+ a nie uniwersalna przystawka
Skoro nie potrzebuje super hiper najnowszych najmocniejszych filmow 4k w 100000klatkach to nie lepiej kupić jakiś starszy model niz najnowszy 4k?


@MercedesBenizPolska: Tzn to jest 4K pierwszej gen, dorwałem używkę więc polecam ten stan. Jak bez pudełka to często ludzie puszczają za połowę ceny. Niby wydajność nie potrzebna ale dzięki niej masz sprzęt na te nawet 10 lat.

Jakos zawsze wydawalo mi sie ze to tylko pod te ich uslugi apple