Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papudrak: mając starego zloma jak wyskakuje mi ta kontrolka to odpinam akumulator na moment. Jak gaśnie to znaczy że to pierdoła,dopiero jak świeci dalej to wróży kłopoty ¯\_(ツ)_/¯ czasem błąd jest chwilowy, jak np u mnie od instalacji gazowej.
@NewSadist: w moim przypadku jest do zrobienia zawieszenie z przodu, dzień później problem z immoblizerem przez co nie mogę odpalić auta. przegląd kończy się 3 stycznia, 19 stycznia kończy się OC. podsumowując; lipa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale czymś do pracy dojeżdzać trzeba a ceny aut używanych #!$%@?ło w kosmos
@NewSadist: Kupujesz sobie kostkę obd za 30zł, ściągasz apkę za free i kasujesz. Taniej wychodzi niż naprawa tego xD. Polecam ja tak naprawiałem jak mi cewki siadały jedna po drugiej i wywalało cylindry. Normalnie system hemi, klikasz guzik i gruzik z 4 cylindrów załącza 6 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Działa też z #!$%@? vanosami xD.

Moja najlepsza inwestycja do samochodu od lat.
@NewSadist:

bądź mną
miej auto
zaparkuj pod domem
kradną katalizator smutnażaba.bmp
katalizator miał sonde spalin
brak sondy wywala checka
masz checka cały czas
brak profitu a nawet -300 bo zamiast od razu porządnie założyć nowego kata to musiałem rozwiązać sprawę na szybko i cytryn&gumiak wspawali mi najpierw samą rurę na przelot

ale za to check się świeci elegancko, już się nauczyłem nie zwracać na niego w ogóle uwagi.

w moim przypadku
@m4g33k: Można ten błąd kata wywalić. Przedzwoń na pierwszą lepszą hamownię (bo pewnie zajmują się też chip tuningiem) lub do mechanika ogarniętego z kompem i ci to wywali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NewSadist: To ja dzisiaj po wypłacie. Podczas jazdy, po zatankowaniu, zaczęły mi dudnić wahacze gdzieś z tyłu ( ͡ ͜ʖ ͡) Bujam auto na boki a tam coś stuka XD