Wpis z mikrobloga

Nie widziałem na tym portalu bardziej odklejonych osób niż konserwy.

Jest sobie znalezisko, że gościu z PO został skazany za pedofilię. Znalezisko dosłownie w ciągu kilkunastu godzin dostało całe 9 zakopów, no ale konserwy już dorabiają narrację jak to JUŻ SIE ZBIEGAJO ZAKOPYWAĆ XD

I to nie jest jedyny taki komentarz. Tymczasem polecam sobie zobaczyć jakiej sraczki dostają konserwy w losowym znalezisku o kolejnym księdzu gwałcicielu i jak faktycznie wygląda zwoływanie się do zakopów.

#bekazprawakow #prawackalogika #neuropa #bekazkatoli #polityka
Pobierz Kryspin013 - Nie widziałem na tym portalu bardziej odklejonych osób niż konserwy. 

...
źródło: comment_1672389667jGEz2PFkVCF83wM3RpPNA6.jpg
  • 10
@Kryspin013: konserwy juz tak mają, że jak raz do roku jakiś ksiunc dotykał dziecko w miejsca intymne to pewnie był przez dziecko kuszony


@#!$%@?: nie że był kuszony tylko TO WALKA TEGO CAŁEGO LEWACTWA Z KOŚCIOŁEM. LEWACTWO CHCE ZNISZCZYĆ KULTURĘ KATOLICKOM bo nagłaśnia kolejne afery pedofilskie kościoła i państwo w państwie XD
@Kryspin013: O! Jest i tate, tate - pogromca neuropków, ten cyrkowiec ktory kazdego jednego kandydata konfederacji ktory cokolwiek odwalil bronil "TO NIE TAK TO NIE TAK, on nie ma nic wspolnego z konfederacja bo byl na liscie jako zapchaj dziura i dostal tylko 2137 glosow XD XD" A tak w ogole to kaja godek nie kandydowala z lis t konfederacji XD
Pobierz UchoSorosa - @Kryspin013: O! Jest i tate, tate - pogromca neuropków, ten cyrkowiec kt...
źródło: comment_1672391270T2pfpQ38Hvxq48lZQL48fi.jpg