Wpis z mikrobloga

skąd taki wysyp


@przeczki: wpadłeś po prostu w jakąś bańkę informacyjną, tego gówna(to subiektywna opinia, bo biznes jak biznes) jest od dawna od groma, też kiedyś musiałem wykonać jakiś nieopaczny ruch i ciągle i wszędzie mi się pojawiały, teraz mam spokój.

A pomysł sam w sobie musi być w miarę dobry skoro się to utrzymuje, niski koszt marketingu i jakoś to się kula...w sumie nie bardzo rozumiem o co ból dupy.
@przeczki: Bo dostają dotacje z UP i mogą sobie za nie wyremontować mieszkanie- kiedyś było 50k pln i wymóg przez pół roku opłata zusu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- program tylko dla kobiet
Do tego jak niektóre mają szczęście i dostęp do nowszych ciuszków, spoko okolicę i zasięgi w mediach społecznościowych- dużo znajomych, które zrobią autoreklamę to mogą zarobić dobre siano- nawet setki tysięcy jak nie bańkę rocznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kopek: no tylko że do warsztatu potrzebujesz szerokie szerokie umiejętności, sprzętu za minimum 100k, a do takiego sklepiku na insta to aparat może być telefon i towaru za 5000
@przeczki większość z nich i tak utopiła kasę i teraz nie ma co z tymi ciuchami zrobić. Mojego znajomego z pracy córka tez otwarła ten "biznes"
i zderzyła się z rzeczywistością. Kupiła towaru np. za X tys. Część sprzedała, to znów Kupiła żeby miec nowy towar, znów cześć sprzedała, ale tylko z nowego. No i tak parę razy i w końcu okazuję się, że grono klientów którzy oglądają, a nie kupują jest