Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw, czy skoro tyle fajny fantów wleciało w ręce Ukraińców, czy ktoś od nas się zainteresował tematem i nie poprosił (oczywiście za jakaś cene) o dostarczenie jakiegos zestrzelonego na przykład Ka52 w celu analizy. Patrząc po dokonaniach brainleta Szanownego Komendanta pewnie nie…pewnie „#!$%@?, przekazujemy wszystko do Stanie, bo sami jesteśmy zbyt głupi”. Musiałem się wyżalić. #ukraina #wojna
  • 13
@Atreyu: tak to prawda, jednak uważam, żeby być równorzędnym członkiem NATO musimy dbać o nas rozwój również. Tak, wiem, ze nie powinienem o tym wiedzieć, jednak patrząc na pomyłki głośnika z granatnikiem - wątpię, ze jest coś o czym nie wiemy w tym temacie.
Właśnie „rozwojowa wersja” - słowo klucz. ;)


@Bialyninj: żaden klucz, KA52 ma 25 lat, a jest oparty o 40 letniego KA50

To nie jest maszyna pokroju F35 by jej przejęcie i zbadanie było kluczowe, bo zawiera najnowsze technologie
@Atreyu: Czyli co, nie badamy co do zaoferowania ma Rosja w żadnym obszarze, bo zdajemy się na rozwój Amerykanów? Poza tym wymieniłem jako przykład Ka52. Rzeczy do sprawdzenia z rożnej materii jest całe mnóstwo.
Wiadomo, ze nie maja, pisałem na końcu „musiałem się wyżalić”. Jaki program w ramach NATO został przeprowadzony dotyczący rozwoju na przykład awioniki lub czegokolwiek innego?