Wpis z mikrobloga

Dodaję jeszcze raz tym razem na ten tag, bo stary to ściek

Myślicie, że jej ciało naprawdę jest w Zatoce? To by było kompletnie #!$%@?. Przecież to jest centrum Sopotu, tam są ludzie 24/7, ekipa budowlana itp. Musieliby przywieźć ją już martwą. Studzienka czy tam zbiornik na deszczówkę pewnie i są zazwyczaj dobrym miejscem na ukrycie zwłok, ale nie w takim miejscu () To tak jakby w Krakowie ktoś przywiózł zwłoki do prozaka i tam zamurował XDDDD albo do jakiegokolwiek innego klubu w centrum Warszawy, Poznania, Wrocławia…

Na początku myślałem, że to kolejny cyrk Ziobry i pokazówa, ale wtedy pisowskie media grzałyby temat i mój teść na pewno zadzwoniłby, żeby mnie poinformować, że „Tusk w Sopocie gwałcił małe dzieci” ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic takiego się raczej nie dzieje, w telewizji w ogóle mało o tym mówią. Ciekawa jest jednak ilość artykułów w internecie i to takich nic nowego nie wnoszących. Iwona aż tak dobrze się klika, czy taki jest przykaz policji, bo ludzie różne rzeczy piszą w komentarzach?

Mam kilka przemyśleń:

(1) Popularna jest teoria, że zabili ją ludzie związani z ZS, może nawet na polecenia samego Turka, bo „coś” wiedziała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Według mnie strasznie to głupie. Radzę poczytać o Anaid i innych, ile razy to było zgłaszane na policję i jakie były tego skutki XD Nawet jakby Iwona coś widziała w DC to teoretycznie nie powinno jej tam nawet być, bo wstęp był od 21 rż. Na 100% policja by to olała. W ogóle sam pomysł, że Turek, Krystek czy Olech przeznaczaliby takie nakłady pracy, planowania i ludzi, żeby usunąć jakąś patogówniarę jest śmieszny.

(2) Kolejna teoria, że Paweł/Patryk/Adria/ktokolwiek z jej znajomych na pewno jej nie zabił, bo to niemożliwe, żeby gówniarze tak dobrze ukryli ciało, musiał być to ktoś związany z gangsterką. Kolejna bzdura. Jaworek to gangsterski mastermind? Poczytajcie sobie sprawę Roberta Wójtowicza z Krakowa. Prawdopodobnie załatwił go ksiądz z duszpasterstwa akademickiego, który wielokrotnie próbował zmylić tropy policji. I co taki ksiądz to też jakiś mastermind? XD A ciała chłopaka jak nie było tak nie ma, dalej widnieje jako zaginiony. I takich spraw w samej Polsce jest pełno.

(3) Na miejscu śledczych przeszukałbym działki, ogródki działkowe itp. należące do wszystkich osób z bliskiego otoczenia Iwony, łącznie z rodziną. Często mordercy zakopują zwłoki tak, żeby „mieć na nie oko”. Ale to trudna sprawa od strony prawnej, no i duże koszty dla psiarni.

(4) Dużo osób pisało, że to dziwne, że znajomi już od rana podnieśli alarm i szukali Iwony, ale czy to nie było dlatego, że nie wzięła swoich rzeczy z balkonu Adrii? Gdzieś czytałem, że Adrię matka obudziła rano i pytała czyje to rzeczy. Wiadomo kto ze znajomych pierwszy zaczął akcję? Jeśli Adria to według mnie normalne, ale jeśli Pawełek… ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(5) Ciekawi mnie, czy grupa Pawełka znała się z grupą Patryka jakoś bardziej niż tylko przez Kasię P.? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba było iść na prokuratora (°°
#zatokasztuki
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KotJarka: nie śledzę sprawy jakoś mocno, ale może dostali wiarygodny cynk od kogoś kto pracował przy budowie i szukają i nie tyle samej Iwony, co ogólnie jakiś szczątków? Też ciężko mi uwierzyć żeby ktoś grzebał zwłoki w takim miejscu, ale z drugiej strony nie bez powodu mówi się że najciemniej jest pod latarnią.