Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#chwalesie Mirki. Pijcie z mną kompot. Jestem z siebie dumny. Znalazłem po teściu zestaw Unitry. Był w opłakanym stanie. O czym świadczy zdjęcie głośnika w kom. Środek radia wyglądał podobnie. Kilka urwanych kabelków. No dramat. Zacząłem od bezpieczników. Potem sprawdzałem gdzie sięga odlutowany kabelek (a lutować nie umiem dobrze- sprzedam kulki z cyny) i gdzie możliwy ślad po odłamaniuod lutu. Metodą prób i błędów udało się. Był szum na innych kolumnach. Wiem, że mogłem poszukać schematu. Problem w tym, że gówno by to dało bo schematów czytać nie umiem. Wyczyściłem co mogłem. Od kurzu po potencjometry, suwaki i gniazda (preparatem do czyszczenia styków). Co plastikowe to plakiem. Głośniki poddałem reinkarnacji co widać na zdjęciu. Odpaliłem... Działa. Łapało tylko rmf a na długich Orbana. No to szukanko. Co zrobić. Jest. Mam. O #!$%@?. Na #elektroda Mimo to pomogło po części. Bo nie jestem w stanie dostroić zgodnie z zaleceniami. W każdym razie wymieniłem kondensator jak kazali . Inne #!$%@?łem zgodnie z zaleceniem. Nie umiem dostroić jak opisują. Mimo to klika stacji hula. I to mnie cieszy. Tera siedze. Piwko sączę przy dźwiękach Unitra Amator.
Pobierz plusem-wyklety - #chwalesie Mirki. Pijcie z mną kompot. Jestem z siebie dumny. Znalaz...
źródło: comment_1672342225AQ8kkAVewdBnITRSASE93V.jpg
  • 16