Wpis z mikrobloga

@posepny1: no jak co, wszystko. Oni obozy porobili, żeby sprawniej mordować ludzi bo im szkoda było... psychiki żołnierzy którzy musieli wykonywać egzekucje. Szwaby były bardziej obłąkane niż islamiści
@posepny1: a był? na co dokładnie? wiem, że oni tam ćpali, tutaj mówili, że goering morfiną się szprycował, adi to chyba amfetamina czy tam metamfetamina, nawąchany latał, któryś tam jakieś ołtarzyki robił jprdl()
@aa-aa: jakis rodzaj psychozy mial z tego co pamietam i ze ujawnilo sie to na 1 wojnie jak go zagazowali (jak to brzmi wogole xD). Czytalem kiedys jakis artykul o psychice nazistow i ogolnie prawie wszyscy ci decyzyjni mieli cos stwierdzonego
@posepny1: goebbels jaka kvrwa, goering kawał chvja, himmler tez gnida, ten architekt jaka kanalia, że ziemia takie coś nosiła, człowiek tak się nie interesował szczegółowo i nie wiedział, że to aż takie skrajne szumowiny. Polecam każdemu obejrzeć ten dokument.
@aa-aa: to jak po takim filmie masz takie otepienie to jedz sobie do Oswiecimia jesli nie byles jeszcze to wogole Ci slabo bedzie. Ja pierwszy raz bylem za dzieciaka to mnie nie ruszylo a pozniej jak juz sie interesowalem co i jak to az na wymioty czasem bralo
@posepny1: no na pewno taka wizyta musi robić ogromne wrażenie, a ten hoess, kolejna kutwa, komendant Auschwitz powiedział mniej więcej, że on z rodziną w tym obozie mieli tam jak w raju, JAK W RAJU, przeklęte szwaby(_ )
goebbels jaka kvrwa, goering kawał chvja, himmler tez gnida, ten architekt jaka kanalia, że ziemia takie coś nosiła, człowiek tak się nie interesował szczegółowo i nie wiedział, że to aż takie skrajne szumowiny


@aa-aa: Bo to zakompleksione, niespełnione przegrywy urządzają innym piekło na ziemi, jak tylko się dorwą do władzy, a nie czady mające satysfakcję z życia.