Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: już któryś raz czytam o tych robalach i nadal nie rozumiem co jest nie tak z jedzeniem owadów? I jak patrzę na ich ceny, to jestem spokojny, że nikt Mariuszka z głównej nie będzie zmuszał do ich jedzenia, bo nawet jakby z sam chciał je kupić to by go nie było stać xD
To chyba raczej obie strony powinny yebać tego gościa, krwiożerczego kapitalistę-monopolistę który bawi się w zmienianie świata bez żadnych referendów i standardów demokratycznych?


@eeehhh: w ogóle poza tym, że ma dużo hajsu to coś więcej o nim wiadomo? Chce się bawić typek w mesjasza i wszystkich ustawiać do pionu, ale nie wiem czy to wynika tylko z nudów czy jak( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie bardziej zastanawia jakim cudem udaje mu się robić interesy z dosłownie każdą opcją polityczną/religijną/światopoglądową na planecie by potem zrobić z tego spójny i złożony projekt. Gościu stoi ponad prawem i ponad rządami.


@eeehhh: może jest po prostu czyimś słupem?( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strfkr: Schwab nie płaci nic, jak to kukiełka kapitalistów organizująca forum, gdzie korporacje mogą sobie wygodniej dile negocjować. Za Sorosa to było. Teraz nie ma czasów.