Wpis z mikrobloga

Siemanko,
od wielu lat zajmuję się trenowaniem #kalistenika / #streetworkout , a że zbliża się nowy rok i postanowienia noworoczne to lecimy z #rozdajo Tym bardziej, że ostatnie nie zostało wykorzystane. No i zaraz mi stuknie 10lat na tym portalu, więc uznajemy to jako prezent dla kogoś z tej okazji xD
3 miesiące darmowego prowadzenia treningów online (lub jeśli jesteś z okolic #kalisz to zapraszam na żywo)

Więc, jeśli...
-chciałbyś zrobić coś ze swoim życiem i zacząć trenować, a nie masz motywacji lub nie wiesz jak się za to zabrać
-chcesz poprawić swoje zdrowie, samopoczucie, sprawność
-trenujesz, ale chciałbyś spróbować czegoś nowego
-chcesz wyglądać jak grecki bóg (od pasa w górę xD)
-jesteś gruby i chcesz schudnąć
-jesteś chudy i chcesz zgrubnąć (w tą stronę działa to łatwiej w większości przypadków xD)
-chciałbyś nauczyć się efektownych rzeczy jak stanie na rękach, front lever, lub innych wygibasów
-nie lubisz trenować nóg (nie no, żartuję, nogi robić trzeba xD)
-chcesz zaiponować dziewczynom (albo chłopakom, nie oceniam xD chyba, że jesteś dziewczyną xD)
-znasz kogoś komu takie prowadzenie by się przydało (można to śmiało komuś przekazać w prezencie :D)
-lub masz jakikolwiek inny powód/motywację
... to zapraszam do plusowania!

Oferuję:
-rzetelne układanie treningów (bez żadnych kopiuj/wklej gotowców) dostosowanych idywidualnie do poziomu
-kontakt 24/7* (*za wyjątkiem czasu na sen xD)
-tłumaczenie techniki i pokazywanie błędów przy pomocy filmików, którę będę nagrywał specjalnie dla Ciebie (pewne rzeczy ciężko wytłumaczyć tylko na piśmie)

Oczekuję (nie ma lekko, są pewne warunki współpracy xD):
-nagrywania i wysyłania mi filmków z treningów od czasu do czasu (pewne rzeczy muszę zobaczyć, szczególnie jeśli jesteś osobą początkującą, żeby móć zobaczyć co kuleje, lub co można poprawić)
-względnej kultury
-dostępu najlepiej do drążka i poręczy do dipów, jeśli nie masz możliwości to coś będziemy kombinować w domowych warunkach, dla chcącego nic trudnego :)

Dla osób, które coś tam kojarzą, ale może nie do końca co to ta kalistenika i czym to się je: trening z masą własnego ciała, od zwykłych ćwiczeń bazowych (pompki, podciąganie, dipy itp itd), przez street lifting (podciąganie, dip z ciężarem itp itd) po elementy street workoutowe (stanie na rękach, flaga, front lever itp itd).
Żeby trochę bardziej to zobrazować, poniżej zostawiam przykładowy filmik z mojego YT (możesz też sobie sprawdzić co tam jeszcze potrafię na innych filmikach).
Więc powodzenia i ciekawy jestem w ogóle zainteresowania tematem :D
Wyniki w Sylwestra w samo południe xD

Jeśli nie wygrasz, a jesteś zainteresowany/a treningiem kalistenicznym zapraszam do kontaktu na pw lub insta adrianmsw
Jazon - Siemanko,
od wielu lat zajmuję się trenowaniem #kalistenika / #streetworkout...
  • 12