Wpis z mikrobloga

@Marek_Mostowiak: ale to fakt, że jak weźmiesz więcej benzo to one Ci podbiją apetyt na zjedzenie czegoś normalnego, usuną ten stimowy jadłowstręt. Masz jakieś inne poza klonem? On jest najlepszy na niwelowanie uboków, rozluźnianie się i usypianie po stimach, ale warto dorzucić też trochę np alpry, albo najlepiej króla rekreacyjnych benzo - midazolamu sniffem
@NotJakpon999: ja się uzależnilem od klonów parę lat temu, odstawic to gówno to jest piekło. No ale póki sa i się bierze jest ok. Innych benzo nie mam a mieszanie ich wg mnie nie m
a sensu. Alpra źle na mnie działa. Efekt odwrotny. Ale to pewnie przez klony bo kiedyś działał spoko. A co do Magdy i fety to muszę zrobic detox bo grubo przesadzam od paru miesięcy i wsyskto
@Marek_Mostowiak: Jazda do Żaby i kup elektrolity, a jesli nie ma, to napoje izotonicxne w duzej ilosci. Pij caly czas, a do jedzenia mokre owoce typu banan, pomarancza, beda dostepne takze smoothie i salatki warzywne ze swiezych warzyw. W skrocie - owoce, warzywa, elektrolity / wysokozmineralizowana mineralna
O kawie zapomnij, herbata ziolowa, zielona, wszelkie rumianki tez na propsie.
@Marek_Mostowiak: ciekawe to jest, że benzo potrafią działać zupełnie inaczej w zależności od osoby i chyba właśnie najbardziej z klonami jest taka podzielność, że część osób je po prostu uwielbia, a dla innych nie mają one żadnego potencjału rekreacyjnego. Ja ich używam zazwyczaj do usuwania skutków ubocznych stimów i usypiania się po nich i po psajko, ale no zdarza mi się też w innych przypadkach, np do niektórych miksów są spoko.
@NotJakpon999: Po benzo to ja bym z domu nie wyszedł bez urwanego filmu, bo bym się bał że każdy zobaczy iż naćpany jestem.
Wolę miliard razy bardziej na trzeźwo.

I dla mnie benzo solo to gówno, 0 rekreacji.