Wpis z mikrobloga

Hejo, Przymierzam się do odświeżenia sobie magicznego miecza, mam stara zdekompletowana wersje gry i i tak sobie pomyslalem ze zrobie sobie swoj wlasny remake. Nosilem sie z tym od jakeigos czasu niestety brak umiejetnosci ilustratorskich troche mnie przed tym stopował. Ostatnio zacząłem sie bawic troche midjurneyem i dall-e i zdaje sie ze to w duzej mierze moze rozwiazac moj klopot (zwlaszcza jezeli chodzi o plansze). Enyłej dziele sie pierwsza wprawka do kart postaci z nadzieją e nie skończy mi sie entuzjazm.

#planszowki #gryplanszowe #diy #magicznymiecz #midjourney #dalle
schuba - Hejo, Przymierzam się do odświeżenia sobie magicznego miecza, mam stara zdek...

źródło: comment_1672306142FuwnYrclP69OIsP7CBH4vi.jpg

Pobierz
  • 22
zrobie sobie swoj wlasny remake.


@schuba: moim zdaniem szkoda życia na wymyślanie koła od nowa, istnieje przynajmniej kilkanaście wersji fanów bazujących na tej grze, oczywiście nie można ich rozprowadzać ani się nimi dzielić że względu na licencję ale minuta szukania i masz
@sonthonax: raczej szerzej nie, to na wlasne potrzeby ale ciekawi mnie jak wyglada licencjonowanie produktow ai - midjourney ma jakas opcje subskrypcji korporacyjnej i tam sa jakies licencyjne sprawy
@Deska_o0: no ale caly wic w tym zeby to bylo moje :) jest masa o wiele wfajniejszych planszowek do grania a to taka sentymentala podroz + troche zabawy ( zreszta koszty tego - czasu + druku znacznie beda zapewne wieksze niz przecietnej planszowki)
@schuba: zrozumiałem to raczej w sensie że chcesz zrobić bardziej celem pogrania a nie posiadania i przebrnięcia przez cały proces, powodzenia jak tak i wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@audiohead: literki w kolorze to pojscie nalatwizne w tym wypadku ( nie musze cieniowac bialych literek), no font moglby byc szeryfowy i w pierwszej wersji taki był ale jakos tak juz mam ze mi sie te szeryfy zawsze mi jakos nie pasuja im dluzej na nie patrze ;)