Wpis z mikrobloga

#ksiezycowyspacerinfo
#ksiezycowyspacer

Hej Mirki & Mirabelki,


Za chwilę licznik tagu ksiezycowyspacer pokaże zero i czas wybrać nowy dystans do przejścia.

W komentarzach podaję kilka kosmiczno-galaktycznych propozycji i proszę o zostawienie plusika przy tej, która najbardziej Wam się podoba! Głosowanie do jutra do 13:37. ;-)

Przypomnę tylko, że w poprzedniej edycji udało nam się obejść Księżyc, w tej edycji próbujemy obejść Marsa ()

#chodznaspacer #chodzzwykopem #chodzenie #ruszwykop #spacer
Pobierz aldrig - #ksiezycowyspacerinfo 
#ksiezycowyspacer 

Hej Mirki & Mirabelki, 

SPOILER
...
źródło: comment_1672306076c6cc6c3t2QTkIrwyeKDwy2.jpg
  • 20
Wołam częstych bywalców tagu i proszę o pomoc w wybraniu następnego celu. ()


Jeśli kogoś pominęłam, to z góry przepraszam, nie jest to natomiast żadną przeszkodą w głosowaniu! Od razu też zaznaczę, że wołam jednorazowo. Tag techniczno-organizacyjny #ksiezycowyspacerinfo nie ma wielu obserwatorów, a zależy mi, żebyśmy ten cel wybrali wspólnie!

Dziękuję ()
@angry_chinchilla: można to podciągnąć pod Księżyc-Ziemia ;-)

Mars-Ziemia w best-case-scenario to kilkadziesiąt milionów kilometrów w zależności. Średnia odległość to 140 mln km, chyba trochę za dużo ( )
@Draakul: tag mocno się ożywił po podłączeniu pod wykopaktywny, także mam nadzieję, że trochę ludzi jeszcze przybędzie ()


@evolved: wow, faktycznie dużo księżyców, dobry overview, wcześniej na to nie trafiłam! Na ten moment „nasz” księżyc jest chyba najbardziej aktualny, ale. Ale w przyrodzie nic nie ginie, będę archiwizować wpis, głosowanie i sugestie - przydadzą się na przyszłość i kolejne edycje ( ͡
Zakończyłam głosowanie przed czasem, bo zero i minusowe kilometry na liczniku były już bardzo blisko i bałam się, że przegapię moment, wstanę jutro rano i będę pisać i ustawiać nowy dystans w pośpiechu i stresie.


Zauważyłam też, że głosowaliśmy dość jednomyślnie, spacer z Ziemi na Księżyc ma 16 głosów, reszta opcji zebrała po jednym głosie i nie spodziewam się ogromnej zmiany w rozkładzie głosów (pic z 29 grudnia, stan na godzinę 20:33
Pobierz aldrig - Zakończyłam głosowanie przed czasem, bo zero i minusowe kilometry na licznik...
źródło: comment_1672343247yp9YlUFCeU2vJYbR2mEraK.jpg