Wpis z mikrobloga

Sytuacja z wczoraj: Siedzę na ławce w galerii z kolegą, a obok nas Hindus, około 30 lat, ok 172 cm wzrostu. Ubrany w jakiś płaszcz, niemodne okulary i obuwie jak na zdjęciu. Po pewnym czasie podchodzi do niego dziewczyna, Polka, ok. 180 cm wzrostu, młoda, zgrabna, szczupła, długie kasztanowe kręcone włosy. Zaczynają się całować i wychodzą za rękę.

Obserwując to, poczułem się, jakbym przeniósł się do wymiaru wykopowo-przegrywowego, bo stanęły mi przed oczami wszystkie wpisy z it's over dla chuopa. Zaiste, teraz nawet znaleźć kobietę w mieście wojewódzkim jest ekstremalnie ciężko, trzeba konkurować nawet z Hindusami, dlatego zrobiło mi się okropnie żal tych wszystkich mężczyzn, którzy są skazani na samotność. #truestory #blackpill #currypill
DerMirker - Sytuacja z wczoraj: Siedzę na ławce w galerii z kolegą, a obok nas Hindus...

źródło: comment_16723005990Gz8mwJrrZoaIQKh0kZWD9.jpg

Pobierz
  • 14
@Niemamwiedzy: Zazwyczaj widzę z nimi po prostu przeciętne dziewczyny - na pewno te same mokebe czy pajeety nie mieliby szans takich wyrwać na zachodzie Europy. Ale ten brzydki pajeet ze śliczną Juleczką którego opisałem aż bił po oczach. Żałowałem, że im zdjęcia z przyczajki nie zrobiłem - na pewno odbiłoby się viralem na świętych tagach xD
Jeszcze 10 lat temu tak nie było.


@DerMirker: mam wrażenie, że 10 lat temu była 100 razy większa a teraz się zmniejsza.
Jakby nie powiedzieć teraz zagraniczny pajac jest na tyle popularny, że nie bardzo jest się czym pochwalić koleżankom, bo każda miała już 10.
@DerMirker ja myślałem że jestem tolerancyjny i tylko uwielbiam rasistowskie żarty ale od kilku miesięcy jestem zmuszony do pracy z Hindusem i od tego momentu mam głęboką „alergię” na tą nację.