Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nietypowy problem. Moi rodzice wzieli rozwód.
W wielkim skrócie. Mój ojciec to zwykly menel i alkoholik, co nam strasznie uprzykczał życie, miał niebieską karte itp, ale to i tak nic nie dawało.
W sumie każdy był bez silny.

Teraz po rozwodzie nadal musimy mieszkać razem z tym durniem. Mój brat jest niepełnoletni i chodzi do szkoły. Mieszkamy na wsi i tutaj za bardzo nie ma gdzie mieszkać. Nie ma żadnych mieszkań do wynajęcia. Tutaj ja i mama mamy pracę, więc wyprowadzka do innego miasta nie wchodzi w gre. Pozostaje nam się użerać z nim nadal, a on dalej pogrywa w swoje jakieś dziecinne gierki. Typu :
- Zamyka nam drzwi na zamek wewnętrzny wbudowany w dzwiach ( nie ten na klucz, tylko taki inny wiecie ) że nie możemy otworzyć drzwi jak wracamy z pracy
- Chowa mamie buty i mi też
- Chowa pilot od telwizora ( całe życie jest w jednym miejscu i nie zmienia pozycji, po pracy jak wracamy, magicznie znika - już musielismy przez to kupic pare nowych )
- Wchodzi nam do pokoju i zaczepia głupimi komentarzami, nie chce wyjść keidy się go o to prosi, obraża nas
i w sumie wiele innych. Denerwujący jest.
Co ja mam w takiej sytuacji zrobić z mamą?
Z chęcią dałbym mu po głowie, ale to jest zwykły konfident. Dzwonił już pare razy na nas na policję, za każdym razem policja nic nie zrobila i pouczyła go, że to co mówi jest bez sensu i to nawet nie jest przestępstwo. ( typu, mama pojechała do sklepu samochodem, a on i ona są razem włascicielami, więc zadzwonil na policje, ze ukradla mu auto i pojechala xD )
Poszedł do prokuratury, że jest truty przez mame, prokuratura odrzuciła mu to.
W sensie.. no on ma coś z głową, ale nie można mu tego w żaden sposób udowodnić. Tak nam pani adwokat powiedziała. Zeby go zamknąć w psychiatryku to by musiał zrobić jakieś przestępstwo, albo by sie sam musiał tam zgłosić.
Aktualnie nie wiem co mam z tym zrobić, nawet wyprowadzić się nie moge bo nie mam gdzie.
Wiem, że to brzmi jak abstrakcja, ale kto miał ojca alkoholika jak z tych memów to w cyrku się nie śmieje i wie o czym mówie.

#pytanie #pytaniedoeksperta #rozwod #kiciohpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63acb12b6ee95d57c223d72a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam nietypowy problem. Moi rodzice ...
źródło: comment_1672272958P4H8qYCsBxVV92hIzRkp9Y.jpg
  • 10
Zrób bigosu z muchomorem i grzybami, jak bedzie na kacu z chęcią opi...li. To go załatwi na kilka dni. Lewy spirytus lub niefiltrowany bimber też powinien zrobić robote. Nic na siłę, zostaw gdzieś na oku lub schowaj tam gdzie szuka jedzenia i niech sam sie poczestuje. A ze jest pijak i ma niebieską karte, wystarczy zgłosić go ze 3 razy o pobicie i starac sie o jego eksmisję:)
Mam nietypowy problem.


@AnonimoweMirkoWyznania: masz (niestety) typowy problem.
1. Dwie osoby pracujące to już dużo lepsza opcja do wyprowadzki niż ma wiele innych ofiar przemocy
2. Kto nie chce szuka powodu, kto chce szuka sposobu. Szkołe brata można zmienić, do pracy można dojechać. Nie ma takiej wsi w Polsce w której w promieniu 30 minut jazdy samochodem nie ma mieszkań na wynajem
3. Posiadacza Niebieskiej Karty można eksmitować, to nie jest
WybranyPiwniczak: Ale zaraz, jeśli stary nie był nigdy uwzględniony w papierach nieruchomości, czyli nie był właścicielem/współwłaścicielem, a nieruchomość należy do majątku osobistego żony, to jemu tylko przysługiwało mieszkanie w tym domu TYLKO dla potrzeb rodzinnych, bo rozwodzie powinien się natychmiast stamtąd wynieść, albo sąd powiniem mi wskazać miejsce tymczasowego noclegu (jakieś mieszkanie komunalne)
---

Zaakceptował: jonik
e37c0f4175: @ataeB No to jak zakładasz konto na portalu randkowym, to Ci nie przeszkadzam, jeszcze kogoś poznasz i mi sie oberwie od tamtego chłopa
( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym badoo i tinder ze względu, że to popularne aplikacje są wylęgarnią trolli i fejk kont, a poza tym są cholernie drogie (300 zł miesiąc) - by w ogóle korzystac i nie, nie sa to portale do seksu,
UprzejmaKuropatwa: @AnonimoweMirkoWyznania: Dom jest przypisany na starego.

Pracowali za granicą i zarabiali kase na budowe domu razem. Teraz w sądzie była rozprawa, bo w akcie notarialnym jest napisane, ze wybudował to za wlasne pieniądze ( nie za wspólne ) i nie uwzględnił stanu cywilnego, jest napisane, ze byl kawalerem, a notariusz tego nie sprawdził. Mało tego xd on nawet nie kupił tego osobiscie, tylko jego brat, bo on byl w