Wpis z mikrobloga

No, w końcu i ja muszę się pochwalić. Paka przyszła dzień przed wyjazdem na święta, więc nie chciało mi się wrzucać wtedy posta i dopiero teraz się za niego zabrałem xD

Mikołaj w osobie @konradoryginalny uber się postarał.
Wielu rzeczy mogłem się spodziewać, ale nie spersolizowanego, customowego zestawu lego z Disco Elysium :D



Serio, super pomysł z z tym Lego. Aż wzięła mnie ochota, by znowu przejść DE. Zakończenie po moim pierwszym przejściu mnie nie satysfakcjonowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W paczce znalazła się także planszówka Pandemic, która dołącza do mojej kolecji planszówek sposorowanej głównie przez wykopakę. xD Dobrze, że szybsza wersja, może będzie łatwiej znaleźć ludzi do gry :P

Książkę obiecuję, że spróbuję zacząć czytać, ale nie obiecuję, że przeczytam ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Na razie trzymam w plecaku w drodze do pracy, może przez przypadek wyciągnę ją zamiast telefonu :P

Do tego koszulka w renifery i skarpetki zimowe. Takich skarpeter potrzebowałem ()
Oraz cuksy, które zaraz po otworzeniu paki zjadłem za dużo i skończyło się na bólu brzucha ()
Odłożyłem z dala od moich oczu, by dawkować je powoli

Jeszcze raz dzięki za pakę. A co do listu, to ważne że napisany, nie ważne jak ;)

#wykopaka #discoelysium
Kardig - No, w końcu i ja muszę się pochwalić. Paka przyszła dzień przed wyjazdem na ...

źródło: comment_1672266050L9aAU71W4bc6Ca5Wvpgpow.jpg

Pobierz
  • 3