Wpis z mikrobloga

Mocne odwołanie się do wypokowy

To dzięki Tobie @peposlaw to piszę, zainspirowała mnie twoja wypowiedź.

kolego / koleżanko / x, nie myl "prawaków" z ciemnogrodzkim nazistowskim Katolibanem.
I zastanów się chwilę, myślisz że ona Kaja Godek) to z powołania robi?
Przecież to tuba tego socjalistycznego PISuaru, Jarosława wiecznie dziewicy oraz Zerrro Zaskoczenia.

Pamiętaj chłopcze / dziewczynko czy też ruro wydechowa.

PiS jest komunistyczno socjalistycznym Katolibanem.

Oni opierają swoje poparcie polityczne na imbecylach, nieukach oraz całemym motłochu pasożytującemu na ludziach pracujących.

Ja wiem prawaki lewaki #!$%@? parapety etc.
Zauważ że:
1. PiS ściągnął znacznie więcej uchodźców (nie europeiczyków) do Polski niż rządy PEŁO czy innych SLD.
2. PiS jest partia socjalistyczną,
3. Komunistyczną,
4. Kastową {tak jak na wschód od polski}
5. Totalitarną,

Nie mówię że PO święte, nie, nie, nie. Jestem od tego strasznie daleki.

Oni działają tylko po to żeby zaspokoić potrzebę tego kto trzyma ich za "jajca".

Wiem jak tow yglada bo pracowałem w budżetówce.
Przerost zatrudnienia, Każdy dyrektor oddziału ZUSu ma możliwość interpretacji przepisów na swoją modłę. I tak np. Warszawa Praga Północ rozwiążesz problem od ręki, a Warszawa Praga Południe będziesz się #!$%@? jak matka z łobuzem bo inna interpretacja tego samego przepisu....

W tej chwili jedyne co jest w stanie ten kraj jeszcze (może na 20%) uratować to dojście do władzy osób z kręgu nacjonalistyczno / liberalnego spoza układów starej gwardii.

Działać na korzyść narodu, nie obcych wpływów.

W moim przekonaniu znaczna część ludzi polityki o sołtysa, wujta, naczelnika komendy .... Marszałka województwa, posłów, senatorów, "rząd" są umoczeni we wspólnym sosie układów szantarzy łapówek itd itp.

Dla tego nie będzie lepiej w tym #!$%@? dopuki nie usunie się od koryta tego starego zasiedzialego bydła, które przejmuje role po rodzicach wujkach z czasów PRL.
Wiem o czym mówię, pracowałem w kuku miejscach z budżetówki. Wszędzie to samo.
Nie liczy się dobro "firmy / ludzi / kraju" liczy się wygoda betonozy zasiadającej na stołkach.

Tu nie ma miejsca na podziały PO bs PIS.
Obie strony robią to samo, tak samo.
Jedyna różnica że jedni włażą po palcu do dupy kacapom i niemniaszkom a drudzy ma jaka szabelką na lewo i prawo (noże to i w czym spomaga?, nie wiem nie jestem politykiem)

Moze i foliarz ze mnie ale jak dla mnie to nie był samobój (Lepper).
Nie, nie uważam tego pana za nacjonalistę, a może powinienem?

do wysłuchania

#bekaztransa #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpisu
#bekazkatoli #polityka #stonoga #