Wpis z mikrobloga

Dobrze, psychiatra który jest przekonany że kontroluje rzeczywistość, że zawsze jest racjonalny przepisał mi paroksetyne, xanax a z esci schodzimy. Do tego mam brać trittico 2/3 tab wieczorem. Nic nie pomoże to #samobojstwo wiadomo. Poczekamy kilka msc, jak dalej będą paskudne tortury w postaci lęków, olbrzymiego stresu, paniki to nawet do pracy nie ruszę tylko od razu przed siebię w drogę nieznaną.
#depresja #leki #zaburzenialekowe #fobiaspoleczna #przegryw #psychiatria
  • 11
@DoudouPetit: Mnie też kazał, a jak byłem i powiedziałem mu potem, że byłem u 2 i powiedzieli, że terapia na mój problem nic nie da to jego nieliczne zwoje mózgowe (co ciekawe psychiatria ma jakieś neurony w łbie, chociaż tego zazwyczaj nie widać) się przepaliły i nie wiedział co dalej, po prostu powiedział bym znowu szedł XDD. No i oczywiście tableteczki bierz frajerze kolejne, bizsnes sam się nie zrobi XD.
@Kamilo67: najlepsze jest że na pierwszych spotkaniach gdy myślał że jestem bogaty bo programista mówił że psychoterapia grupowa jest całkowicie nieskuteczna, a może być wręcz szkodliwa, zalecał indywidualną u znajomej. Doszło do niego że jestem biedny, to stwierdził że grupowa wcale nie taka zła, i ciągle mi o niej przypomina. Zwykli ludzie z krwi i kości, a czują się jak bogowie:)

Głupie baby bezgranicznie im ufają. Nic dziwnego że im odpie***a