Wpis z mikrobloga

#got
#graotron
Jak myślicie czy grubas zaskoczy wszystkich i wyda w 2023 wichy zimy ?
Osobiście jestem sceptyczny, jedyna pewna nadzieja że da do dokończenia jakiemuś dobremu ghostwriterowi swój maszynopis i mu opowie jak ma się tom zakończyć. Zakończyć bo mimo skrajnego #!$%@? na cykl i lenistwa który z wiekiem się powiększa, nie wydaje mi się żeby nie napisał tego 75 procent gołego maszynopisu do
oszlifowania przez redakcję w ciągu tych 10 czy 12 lat pisania, podejrzewam że jakis szkielet snu o wiośnie też ma napisany.
Myślę że dużej różnicy by to nie zrobiło, grubas i tak nie ma niesamowitego pióra żeby mieć oto ból dupska. W takim scenariuszu książka spokojnie zostałaby wydana na koniec 2023.
Chociaż osobiście wierzę w inny scenariusz.
Grubas nigdy nie dokończy cyklu bo ma #!$%@?.
Co jeśli zostawi w miarę dużo materiału nawet trochę sprzecznego, nie będzie też zła informacją.
On może mieć już na ten cykl i pieniądze wywalone, no ale raczej nie jego spadkobiercy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skończy się jak z simallironem który dokończył syn Tolkiena( tam w sumie było dość łatwo, wybrać sobie wersję z tych opowieści która uzna się za najbardziej kanoniczna i myk dodać, bo owe mity z dawnych lat Ardy są ze sobą luźno powiązane) Nie wiem czy ktoś z krewnych grubasa jest pisarzem, ale nawet jak nie, to wynajmą pisarza który to w miarę poskłada nieco dodając od siebie. Puryści będą mieli z tym problem, no ale lepsze takie zakończenie niż żadne, albo to z filmu.

Grubas wyda wichry zimy w 2023

  • Jeszcze jak 10.7% (6)
  • Nie, ale przed śmiercią wyda 2 ostatnie tomy 12.5% (7)
  • Nie, ale wyda wichy zimy przed śmiercią 19.6% (11)
  • nic nie wyda i nigdy nie poznamy zakończenia 30.4% (17)
  • Ktoś dokończy cały cykl po jego śmierci 12.5% (7)
  • Ktoś dokończy wichy zimy po śmierci grubasa 14.3% (8)

Oddanych głosów: 56

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach