Wpis z mikrobloga

@ghandi92: Będziesz jadł pixy czy w formie kryształu?
Ja bym tak jak kolega @jamtojest2 leciał z emką solo, bo pierwszy raz i tak będzie zajebisty. Ewentualnie jakbyś dorzucał to wtedy pod koniec działania radyjko. Pamiętaj, żeby się nawadniać w trakcie i może gumę sobie kup, jeżeli masz tendencje do zaciskania szczęki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po zabawie zjedz sobie banana, gorzką czekoladę, pestki dyni, wypij zieloną herbatę
@0dcinek: Ja też z reguły zdychałem, ale to była wina odwodnienia z reguły, braku jedzenie i ogólnego przemęczenia. Jeszcze się człowiek napatrzył na te naćpane mordy w klubie to potem był potrzaskany konkretnie.

IMO dobrze się co jakiś czas spłukać z serotoniny przy zachowaniu zdrowego poziomu dopaminy.
@0dcinek: Zdecydowana większość osób lubi emkę, nieliczni rzygają i mają dziwne fazy. Nie bierzesz przypadkiem SSRI albo na coś chorujesz? Przykładowo ludzie z ADHD kompletnie inaczej reagują na stymulanty.
@ArcyPrzegryw nie biore nic, bralem ssri kilka lat temu ale to nie ma wplywu, chyba, ze mi cos po nich zostalo skrzywionego. a co do choroby to mozliwe, ze cos mam. lekkie podejrzenia adhd sam u siebie posiadam wlasnie po czesci ze wzgledu na dziwne dzialanie stymulantow, ale z opio i kazdym innym cpaniem mam to samo, wlaczajac alkohol
@ArcyPrzegryw od emy branej na ssri mozna dostac zespolu serotoninowego i w najgorszym przypadku zejsc ¯_(ツ)_/¯ a zamiast stimow kusi benzo i to skrajnie, bo natychmiatowo leczy cale moje #!$%@?, a alpra w dodatku powoduje euforie jakiej po niczym nie czulem
@0dcinek: Teoretycznie tak, ale żarłem z kilkoma osoba na SSRI i po prostu nie poklepało albo słabo. Wiadomo - lepiej uważać i dmuchać na zimne, ale wywołać ZS nie jest tak łatwo.
No to podjadaj sobie te benzo z głową i będzie git. Ja benzo próbowałem kilka razy i to nie moja bajka tzn. jedynie mógłbym to brać wieczorkiem, bo się fajnie zasypiało.
@ArcyPrzegryw to zalezy tez od konretnego ssri - na niektorych po prostu nie bedzie dzialac, a na innych sie przekrecisz. jesli dobrze pamietam to m.in. sertralina i duloksetyna moga prowadzic do ZS w polaczeniu z ema ale nie jestem pewny