Wpis z mikrobloga

@Kardig: O #!$%@?, odpalam. Na początku w tle słychać standardowy soundtrack z Niera, myślę co on #!$%@? #!$%@?. 30 sekunda, o boże, o #!$%@?... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przecież OST z Niera, zarówno Gestalta jak i Automaty to złoto. #!$%@?ć to i wrzucić jakiś japoński pop to strzał w kolano. Może to tylko na trailer. Może anime będzie z soundtrackiem z gier. Może... ( ͡° ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kardig: W 86 gdzie były poważniejsze klimaty dobrze brzmiał. Tak strzelam, że poszli za ciosem i uznali, że tu też się sprawdzi.

Mam flashbacki po Myth&Roid wciskanym wszędzie po Re:zero, ale już nie było nigdzie takie dobre.
@Krunhy: Powiem tak. Obejrzałem kilka odcinków 86, dalej nie mogłem przemóc. Nie jest to blisko battle shounenów, ale też nie powiedziałbym, że jest bliskie Nier.
Akurat 86 jest tak zrobione, że pop tam będzie pasował, ale ja w Nier tego nie widzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kardig: Ja nie mówię w cale, że widzę. Piszę jaką logiką mogły się kierować kitajce przy wyborze.

Z naszej perspektywy może to nie stoi obok siebie, ale wydaje mi sie, że z perspektywy kitajców może być całkiem blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z naszej perspektywy może to nie stoi obok siebie, ale wydaje mi sie, że z perspektywy kitajców może być całkiem blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krunhy: Z ich perspektywy to i cp może być akceptowalne o ile napiszesz, że to 1000 letnie bóstwo.