Wpis z mikrobloga

@KondominiumKatoSocjalistyczne to jedyna osoba jaką mam na czarnolisto na wykop.

Jest to zawistny toksyczny minupulujący człowiek, który zawsze kiedy jeszcze prowadziłem discord trollował wszystkich ludzi i psuł im wspólną grę pod nickiem eclipse (eclip7e). Zablokowałem go wczoraj, ponieważ #!$%@? się od jakiegoś czasu do każdego mojego wpisu w którym poruszam jakiś kontrowersyjny temat. I nie tylko u mnie, wystarczy przejrzeć jego "śmieszkowe" komentarze.

A teraz broni oszustów i również mnie zablokował, żebym nie mogł się do tego odnieść bo wylądował na mojej czarnej liście XD

Zawsze piszę szczerze na wykopie (oprocz zarzutek ale nie szkodzę nimi nikomu) i nigdy nie posunąłbym się do wystawiania komuś fałszywej opinii, ponieważ jest to karalne i amoralne. Zresztą jestem tu już tyle czasu, że wiele osób umie to łatwo ocenić.
Mam w dupie czy ktoś mnie poprze w danej sprawie czy nie, ale każdemu kto walczy ze mną czy to w sprawie moderacji czy to innych oszustów bardzo dziękuję.

a kondominium może bezpiecznie usunąc konto :) wywalone na typa

#oswiadczenie #cbd #takaprawda #afera
Pobierz bizonsky - @KondominiumKatoSocjalistyczne to jedyna osoba jaką mam na czarnolisto na ...
źródło: comment_1672250789atKLfokbRlrssNWJM792ZO.jpg