Wpis z mikrobloga

Mlody chcial sobie pograc w fortnite z kolegami, chlop sie zdziwil jak pod choinke dostal takie cudo za, ktore madka zaplaciala 300zl XD pewnie jakby podpytala synka na czym mozna pograc w fortnite to by jej powiedzial, dorzucilaby 250/300zl do xbox one s i mlody by sie zesral ze szczescia

#gry #heheszki #xbox #madka
Pobierz Enrico-Pallazzo - Mlody chcial sobie pograc w fortnite z kolegami, chlop sie zdziwil ...
źródło: comment_1672248902hxqokG4Duq2Q8e4E6VCbB2.jpg
  • 5
@Shinyz0: ja do dzisiaj myslalem, ze zakupu konsoli nie da sie #!$%@? jak to jest z pctami i zalecalem lebkom w internecie, ze jak dziadkowie czy rodzice sa zawzieci zeby cos sami kupic to zeby im o konsole truli xD u mnie za dzieciaka podobnie bylo, ze nieuczciwi sprzedawcy mowili i zapewniali jaki to nie jest potwor do grania ten komputer do starego i tak czlowiek te kilka lat gral na
@cottonworldy: Nom pamiętam podobną sytuację jak mi mama kupiła ardennes offensive ci co znają ją to wiedzą o co chodzi xD nie zapomne jak już nie mogłem po 10 minutach(byłem dzieciakiem co przyjmował wszystko a to już wiele mówi) a tu mama wchodzi do pokoju z uśmiechem jak się bawię (,) dobrze mamo( )( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zawsze mnie łapią jakieś feelsy przy takim czymś xD Dziecko z wielkimi nadziejami i wizją nowiutkiej konsoli oraz nieobeznany rodzic ktory chciał dobrze eh xd


@Shinyz0: za glupote sie placi. oni chca zrobic sobie dobrze a nie dzieciom.