Wpis z mikrobloga

#allegro #allegrolokalnie
Allegro powinno wprowadzić kary dla użytkowników, którzy dokonują zakupu (Allegro lokalnie) ale ani go nie opłacają, ani nie odpowiadają na wiadomości.
Nie wiem, czy ja mam jakiegoś pecha, ale zawsze - dosłownie, zawsze - kiedy coś wystawiam, to trafi się taki ancymon.
Niedość, ze płace za promocje ogłoszenia, plus prowizje od sprzedaży, to jeszcze muszę czekac 5 dni aż Allegro łaskawie anuluje taki zakup i ponownie wznowi ogłoszenie. Śmiechu warte.
Przedsadowe wezwanie do zapłaty 0,21 (serio, kiedyś dostałem takie wezwanie na kwotę kilkudziesięciu groszy bo zapomniałem zapłacić XD) groszy to bez problemu ogarną, a poprawieniem serwisu to już nie XD
  • 8
@meister_chlepka: Ale u mnie to zawsze jest randomowa osoba, o dziwo - zawsze - ktoś bez ustawionego nicka, a wiec client2137 bla, bla
Jak z supportem się kontaktowałem, to jedynie mówili, ze przesla mu wiadomosc. Wtedy zawsze kupujący nagle odczytywał, ale poza tym - nic XD
@alliser: ja poza tą jedną akcją gdzie koleś się uwziął problemów nie miałem, ale sprzedawałem głównie elektronikę, może dlatego ¯\_(ツ)_/¯ zawsze możesz wystawić nie na lokalnie, a na głównym, wtedy kupujący ma obowiązek zapłaty teoretycznie i trolle już nie kupują jak popadnie