Wpis z mikrobloga

@Seb9910: idzie chłop do przodu i to się chwali ale nie zapominaj że udzielający sie na tym tagu przeważnie mają: dwa paszporty, dobrze prosperujące biznesy, duże domy z działką, piękne i inteligentne aryjskie żony Polki i obowiązkowo SYNA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)... kiedyś tu był dobry kabaret jak ich podpuściłem żeby opisali swoje życie, informatyk 15k to dla nich śmieć
Pobierz LuckyStrike - @Seb9910: idzie chłop do przodu i to się chwali ale nie zapominaj że ud...
źródło: comment_1672248865vO22zKeOEEXuTDoPAHMWdQ.jpg
@Seb9910:
Raz że sam tego nie zbudował tylko miał od tego ludzi, widać jak tam wygląda wszystko, ludzie są niewykształceni i robią fuszerkę, nawet fundamentów tam nie zrobili bo oni nie wiedzieli co to.
Dwa że co z tego jak tam jeśli chodzi o ziemię to są problemy, oficjalnie nie możesz być właścicielem ziemi.
Trzy że no tak tam wszystko działa że może ci wpaść jakiś generał i zwyczajnie to sobie
@dizel81: Miał sam zbudować dom, sam jeden? No chyba jak ktoś mówi "że się buduje" to chyba wiadomo, że ekipy budowalane po kolei wjeżdżają...

Nie wiem jak w Kambodży, ale w Polsce:

"Zgodnie z prawem bowiem, każda nieruchomość stojąca na konkretnym gruncie jest własnością tego, kto posiada grunt. Formalnie więc dom będzie należał do właściciela działki, nawet jeśli wybudował go ktoś inny."

Także to nie musi być generał, ktokolwiek posiada tę
@Madyniak: to jest porażka na całej linii według mnie. On tam jest obcy i na zawsze będzie. Jego angielski to jest jakoś B1, a khmerskiego nigdy nie ogarnie. Wesela na których jest pewnie wyglądają tak, że głupie uśmiechy obu stron, szocik a potem khmerzy sobie gadają a Misza nos w telefon. Brzmi fajnie chatka w dżungli, ale jestem ciekaw co on zrobi jak kiedyś się zachleje, upadnie i trzeba będzie pojechać
@LuckyStrike: Ło rany boskie... toż to kolejne wcielenie Fararary.
angielski socjal, głodowa renta, psychotropy, jedyni koledzy znajdują się na tagu #kononowicz
ale odklejka...

Trzy że no tak tam wszystko działa że może ci wpaść jakiś generał i zwyczajnie to sobie zająć


@dizel81: Lata wstecz taki scenariusz miał właśnie Damian z ucieczki do raju prowadząc guest house. Wydzierżawił sobie domek, wyremontował go, okazało się , że podpisał umowę z osobą która
@Towarzysz_Sobaka: A Bald and Bankrupt ma już bana na Federację Rosyjską co i tak stosunkowo późno się stało, rosyjski zna bardzo dobrze oraz cel swoich wyjazdów. Ale to pewnie też wiesz ;)
Ostatni przejazd po Wietnamie raczej slabo mu wyszedł, może deszczowa pogoda, może brak pomysłów, no ale nie zawsze musi być petarda wiadomo. ;)
@boskasmoczyca:
No, no, brak ubezpieczenia, wiadomo, szeroko.
Ale ma sobie jakąś bazę, jego wybór i życie, ludzie oglądają i płacą na patro, więc kasa się zgadza, na wynajem nie wydaje.
Dom wybudował za swoje bo zarobił, niektórych boli dupa, że ludzie mu płacą za bycie. ;)
Swoją drogą dawno nic z nowości nie widziałem, pewnie na reddit warto wejść? @Towarzysz_Sobaka bo Kambodża dzisiaj zmontowana sprzed ponad roku nie kręci mnie i
@Madyniak: Wyluzuj bo zaraz „popuścisz” i ogarnij się trochę a jak nie rozumiesz to poproś żeby ktoś ci wytłumaczył.
Do mnie pijesz o tym pierd…iu ? bo to ja jestem ten od izolacji dachu a raczej od jej braku.
Początkowo nawet myślałem, że to konto jest patera bo tak samo podniecasz się na widok normalnych rzeczy i gadasz podobne głupoty jak on. Nie do końca przekonujesz mnie swoją postawą ale to
Ale ma sobie jakąś bazę, jego wybór i życie, ludzie oglądają i płacą na patro, więc kasa się zgadza, na wynajem nie wydaje.

Dom wybudował za swoje bo zarobił, niektórych boli dupa, że ludzie mu płacą za bycie.


@Madyniak: Oczywiście, tak może być, nie zaprzeczam. Jeśli to wszystko prawda to brawo dla Miszy. Nawet jeżeli go nie lubię, to warto mu pogratulować, że wybudował sobie coś własnego gdzie zawsze może wrócić.