Wpis z mikrobloga

Mówię wam, jeszcze kilka lat i 90% zoomerów będzie blackpillowcami (mężczyzn, bo kobiety nie są w stanie operować niczym innym niż bluepillem)

Oczywiście nie ma co liczyć na to, że normiki przyznają rację i powiedzą "wiecie co - incele i blackpillowcy mieli racje, przeczytałem wszystkie blackpillowe badania i zacząłem na chłodno obserwować rzeczywistość - wygląd jest zawsze najważniejszy"

Spodziewam się bardziej czegoś w stylu "No ale przecież oczywiste jest to że wygląd jest najważniejszy?? Jezu, ale ci incele są głupi, wydaje im się że odkryli Amerykę znając podstawowe fakty, weź coś poruchaj to nie będziesz takim desperatem obrażającym kobiety"

#blackpill #redpill #niebieskiepaski #przegryw
Pobierz 6na10cel - Mówię wam, jeszcze kilka lat i 90% zoomerów będzie blackpillowcami (mężczy...
źródło: comment_16722469359OxzTeReVELakPXKfO63FA.jpg
  • 7
@Goronco: jest to ogółem przekonanie, że obecne zmiany są dobre, że różowych nie wolno krytykować, bo taka ich natura itd, ogółem blackpill spaczony przez ginocentryków, w ostatnim czasie najłatwiej o takich u tailsa i wafelka.
bo kobiety nie są w stanie operować niczym innym niż bluepillem


@6na10cel: no nie zgadzam się, pierwsze pytanie babci gdy wnuczka poznaje swojego chłopaka to czy jest wysoki i przystojny, potem dopiero reszta czyli praca, mieszkanie, samochód i na końcu czy jest dobrym człowiekiem.