Wpis z mikrobloga

To jak wielu ludzi boli Wielki G - Andrew Tate, pokazuje jak bardzo ma on rację. Ten człowiek pokazuje ludziom jak działa świat, rzuca droidom pod nos fakty, a te i tak to wypierają. Gość jest zredpillowany jak ja cię nie mogę i warto go słuchać. To że #brokie mają względem tego totalnego szefa jakieś problemy tylko pokazuje ich lewackie umysły - oni chcą być słabi i to afirmują. Niestety dla was - kres feministycznego upodlenia się zbliża, a era męskości ma twarz Wielkiego G.

#andrewtate #bekazlewactwa #bekazcovidian #redpill #blackpill #revoltagainsthemodernworld #antyfeminizm #bekaznormictwa
Pobierz s.....o - To jak wielu ludzi boli Wielki G - Andrew Tate, pokazuje jak bardzo ma on r...
źródło: comment_1672246276KRjyTkryuBLe30dSaPdWyM.jpg
  • 40
To jest idol przegrywow i mizoginow, który na gadaniu tego co oni chcą usłyszeć dorobił się milionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@duzeelobenc: Do tego kłamią na każdy temat. Zaczynając od ich ojca co nigdy nie był arcymistrzem szachów, rzekomego biznesu z kamerkami a nawet swojego wzrostu. Znaleźli sobie rzesze idiotów płacących im 49 dolarów miesięcznie za wiedzę dostępną w innych miejscach i którą mógł udostępnić im za
co to za pozer?


@pilot1123: żaden pozer, jeden z lepszych marketingowców ostatnich lat. Sprzedaję za grube Dolany gówn... szkolenia owinięte w złoty papierek o tym jak być bogatym i zajebistym a dowodem na to że działają jest on sam - oczywiście bogaty i zajebisty.

Za każdym razem jak ma odpływ klientów to odwala jakąś imbę i znowu jest ruch w interesie
szkolenia owinięte w złoty papierek o tym jak być bogatym i zajebistym a dowodem na to że działają jest on sam - oczywiście bogaty i zajebisty.


@Fearaneruial: dla mnie wpasowuje się to w definicję pozera. W tym wypadku mega skutecznego pozera;)
@pilot1123: dla mnie różnica jest w motywacji, jak robisz to dla własnego ego - toś pozer
Jak dla kasy - to jesteś dobry sprzedawca/marketingowiec

Ten pierwszy znacznie szybciej powie tu i ówdzie za wiele albo zbyt wyraźnie pod czymś podpisze i spali w socjalach. Ten drugi, ponieważ działa z zamysłem, może tak zarabiać całe lata.

Więc w moim świecie to nie jest pozer
@stale_prawo ma rację w wielu rzeczach. Natomiast prowadzi piramidę finansową i dorobił się milionów na namawianiu kobiet do pracy na kamerkach.

Do tego był osoba medialna, brał udział w reality show.

Co do tego co mowi on i Tristan o kobietach to prawda. Jeśli chodzi o kasę to odklejeni no i mają na razie $4M miesięcznie z piramidy finansowej.