Wpis z mikrobloga

Glovo skasowało mnie za produkty z Auchan za 366, nie dostarczyli nawet połowy. Większość z tego nie jest mi potrzebne bez reszty produktów… Chcieli zwrócić kasę za niedostarczone produkty, ja chciałem by zwrócili mi całość poniesionych kosztów i zabrali to co przywieźli - po wymianie paru zdań Julka z obsługi klienta się rozłączyła i teraz jestem bez połowy produktów i bez kasy. XD

Co byście zrobili na moim miejscu?

#glovo #prawo #zalesie #warszawa
Pobierz wuut - Glovo skasowało mnie za produkty z Auchan za 366, nie dostarczyli nawet połowy...
źródło: comment_16722438975LHYM0G9rTBB0OnoMlNHBT.jpg
  • 47
Glovo skasowało mnie za produkty z Auchan za 366, nie dostarczyli nawet połowy


@wuut: to oznacza, że zamówienie było podzielone i jeden z kurierów zabrał produkty, ale z jakiegoś powodu po prostu nie dojechał pod Twój adres. Ciekawe co mu się stało.

Chargeback


@Hepar: Prawdopodobnie zablokują mu wtedy konto glovo, a nigdzie nie jest powiedziane, że mastercard zgodzi się na zwrot całości zamówienia.
powinni dostać zdjęcie i sami sobie ustalać czego brakuje. Ale mnie drażni coś takiego - narobią bajzlu i zamiast wykazywać chęć i inicjatywę by to odkręcić, to "prześlij Pan co brakuje, podlicz Pan ile mamy oddać i zorganizuj kuriera, by odesłać nam rzeczy. Jak do nas dotrą, to wyślij prośbę o zwrot poniesionych kosztów za kuriera, ale koniecznie do załączników dodaj wygenerowaną etykietę w PDFie i podpisany skan dowodu płatności za kuriera"
@wuut: Jak dostaniesz ocenę czatu to daj 1.

Mi też jakiś debil z ich czatu napisał że jedzenie wygląda źle i on by tego nie jadł. No to pisze mu że refund chyba na luzie może zrobić. A on że nie i się rozłączył XDD

Ocena czatu na 1, po dwóch dniach zadzwonił jakiś menago ich, przeprosił za tego debila i dał pełny refund i 20zł bon.
@wuut: Mialem to samo zamawiając z dostawa auchan, zamówienie za 500zl, połowy nie chcieli mi dostarczyć, a 1/3 z tego co dostarczyli to miały być droższe zamienniki.
Na szczęście wybrałem opcje zapłaty przy odbiorze i po prostu nie odebrałem tych zakupów xD
Dobrze ze wcześniej mailem poinformowali bo miałbym zonk