Wpis z mikrobloga

Te dzisiejsze i wczorajsze przepychanki robol vs kompjuterowiec brzmią naprawdę śmiesznie, bo to ma znaczenie, jeśli próbujesz wyrwać na stałe jakąś lochę z klasy wyższej, natomiast w innym przypadku robol 190cm, szerokie frame i morda czada będzie pukał nawet korpo bicze bez najmniejszego problemu. Jeśli odwrócimy sytuacje i tymże robolem będzie 165 centymetrowy zakolak z wąskim frame i polackim ryjem, to nawet najgorszy bazyl na niego nie splunie, natomiast czad kompjuterowiec będzie ruchał dzień w dzień. Natura
#przegryw
  • 18
@Rimbolo: Dobra, ale jak już się wie że wygląd jest najważniejszy i wcale tego się nie neguje, to można podyskutować czy w ramach tego samego wyglądu to czy inne zachowanie, ten czyn inny zawód jest lepszy albo gorszy.
Osobiście jako MGTOW mam już to w dupie, ale dla młodych napalonych i zainteresowanych to może mieć większe znaczenie.
@M_xxx: większe znaczenie to powinny mieć dla nich operacje plastyczne i lookmaxing, jesli mają jakiś potencjał, bo naprawdę mało kogo interesuje czy przy identycznych warunkach wyrwałby 7 loch jako kompjuterowiec zamiast 5 jako robol
@M_xxx: kulturystyczna forma to takie cope, że nawet nie wiem jakim cudem takie coś w tych czasach może znaleźć się na tagu. Dupom się podobają chlopy z z szerokim frame, dosyć płaskim brzuchem i widocznym umięśnieniem, a nie jakieś karykaturalne dziwolągi z zawodów dla kulturystów, nad którymi najbardziej spuszczają się inni faceci. Taka forma jest do osiągnięcia tak samo przez fizola, jak i przez klikacza
Dupom się podobają chlopy z z szerokim frame, dosyć płaskim brzuchem i widocznym umięśnieniem


@Rimbolo: To właśnie jest kulturystyczna forma, a przynajmniej to miałem na myśli.
Taka forma jest do osiągnięcia tak samo przez fizola


@Rimbolo: Nie tak samo. Ma zbyt dużo aerobów na codzień, za dużo kortyzolu, bóle stawów przeszkadzające przy dużych ciężarach, bardzo mocno pogorszoną regenerację przez pracę itd.

@M_xxx: No i dlaczego jest według ciebie nieosiągalna dla robola?


@Rimbolo: Nie napisałem że to jest nieosiągalne dla robola, tylko że człowiek z tą samą genatyką, ten sam człowiek, zrobi lepszą formę jako informatyk
@M_xxx: Tak jakby praca, przy której siedzisz od rana do wieczora wpływała pozytywnie na zdrowie. Pełno jest korposzcsurkow, którzy przekroczą 30 lat i jęczą, że ich bolą to stawy, to kręgosłup, to #!$%@? i tak na zmianę. A ten kortyzol to już w ogóle - większy kortyzol będzie mieć neetujący gość z depresją od pewnego siebie robola, bo chyba nic tak nie wywala kortyzolu jak stres i zaburzenia psychiczne
Tak jakby praca, przy której siedzisz od rana do wieczora wpływała pozytywnie na zdrowie.


@Rimbolo: Ma przewagę nad pracą fizyczną.

Pełno jest korposzcsurkow, którzy przekroczą 30 lat i jęczą, że ich bolą to stawy, to kręgosłup, to #!$%@? i tak na zmianę.


@Rimbolo: Fizoli boli bardziej, gwarantuję.

I ja porównuję przypadek gdy jeden i drugi uprawa kulturystykę, czyli chodzi na siłownię, celem looksmaksing, bo w tym kontekście rozmawiamy.

A ten