Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NewEpisode: mam prywatnego L440 z i5 4200M, 16GBRam i 2x SSD. Dołożyłem mu kartę wifi ac. Wspaniały sprzęt, choć ciężki i spory jak na dziś. Ale działa i nie zmieniam na razie. Oprócz tego (ludzie xD) służbowo mam T480 i T15g1. O ile pierwszy z nich jest niewielkim skokiem wydajność/cena, to drugi dopiero zamiata całokształtem. W swoim L440 wrzuciłem też matryce fullhd ips. Łączny koszt modów znikomy a komfort pracy jest
@NewEpisode: caly ten laptop kluje w oczy, 10 letni CPU, cala obudowa z plastiku, beznadziejny touchpad.
Szkoda pieniedzy zeby w niego inwestowac, lepiej juz poczekac i kupic cos normalnego
@NaChMiNick: Myślałem, ale ten jest w pytę. Nie rozumiem co ludziom przeszkadza w tym touchpadzie...

Za ta sama kase kupilbys T480 ktory wydajnosciowo jest identyczny, nie grzeje sie jak #!$%@?, ma ładną matryce, mały, lekki


@MercedesBenizPolska: Ty chyba ceny pomyliłeś, ten mnie kosztował 465PLNów bez ramu i dysku...

@adii_22: W końcu ktoś mnie rozumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) też miałem ten procek, ale tanio się
@MercedesBenizPolska: dysk 140, ram 40zł, procesor 220. Zasilacza nie liczę, bo sprzedałem oryginalny za tyle samo za ile kupilem mocniejszy, 90W. Razem 865PLNów. Najtańszy T480 na amso.pl to koszt 1600zł z prockiem i5-8250U, który jest 15% słabszy od mojej i7-4810MQ. Najtańszy na OLX to 1000zł. Musiałeś mieć bardzo dużego farta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fermiol: well. Świetnie wykonany, nieporównywalnie lepiej niż t480 i l440. Świetny touchpad i klawiatura, genialny ekran i bardzo cienka obudowa. Klawiatura z numpadem robi robotę. Długo wytrzymuje na bakterii (8h pracy jak dobrze manewrujesz ilością aplikacji i jasnością ekrany, blizej 6 jak mniej). Szybkie ładowanie po USB C. Sensownie rozmieszczone porty (o lata świetlne lepiej niż w t480), bo po prawej jest kratka wentylatora a po lewej porty. Bardzo cichy i