Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub

ile płaciliście u siebie w mieście za Aurora22% CBD 1% w aptekach ?

Cena: 619zł/10g
Miasto:Gorzów Wielkopolski

Za Cannabis Flos THC 20%, CBD ≤ 0,5% (Canopy Growth)

Cena: 590zł/10g
Miasto:Gorzów Wielkopolski

Najbardziej interesuje mnie #szczecin i #poznan
  • 12
@Doment: Na jakich stronach zdobywasz recepty? Jakie schorzenia kwalifikuja sie na leczenie thc? Myslisz ze stany depresyjne, chroniczny stres, przytloczenie nadaja sie na wyrwanie recepty z thc? Ta e porada to przez kamerke z lekarzem jakims? Pozniej to mozna w kazdej aptece zrealizowac czy tylko w wybranych?
@Doment: Ok.Dziekuje. A podpowiedz mi co bardziej kwalifikuje sie na leczenie thc? Stany depresyjne, chroniczny stres, astma, bole kolan po uszkodzonych wiezadlach? Bo jak wpisze cos na co nie mam papierow to pozniej moga rzadac przedstawienia historii chorob albo cos w tym stylu?
@Doment: niestety big pharma zdziera zbyt mocno, takie ceny nie sa ok i niestety opinie na temat sortu tez nie sa za dobre, wiele osob pisze ze jakosciowo bywa roznie, ja jestem rozczarowany.
@ExtraPensja:
Wystarczy zaplacic za recepte, czesto nawet lekarz nie widzi twojej ankiety, recepty ida z automatu, w niektorych klinikach ktos zrobi wywiad na #!$%@?, mozesz powiedziec ze bezsennosc i mj Ci pomaga ale nie chcesz stosowac nielegalnie