Wpis z mikrobloga

@Mekeke2: A co się będę krył, jestem ochroniarzem i w tej branży się nie rozwijasz (teoretycznie pracując dalej w tej samej agencji, nie robiąc kursów na kwalifikowanego itd), jedyne co to wraz ze stażem pracy dostaniesz większą premię od miejsca pracy gdzie jesteś przypisany.
@Anonalia: @jan-kopec: niby dużo ale od lipca minimalna będzie wynosić ponad 2700 czyli prawie 3k. A do 4 to już tylko 25% brakuje. To tak jak kiedyś minimalna była 1500 a zarabiałem 2000. Czyli lipa niedługo. Wg mnie żeby było ok to potrzebujesz 2xminimalna. Tzn dziś 4200 ale w lipcu potrzeba już 5200
@jan-kopec: Jezeli miasto 50k na podkarpaciu to mozna powiedziec ze nawet sporo. Ale nie poprzestawalbym na tym na pewno. Dla jednej osoby to moze i ok ale potem jak bedziesz chcial miec rodzine czy cos to juz nie bardzo. Z reszta, wynajecie mieszkania to w tym momencie 2000+ PLN, jedzenie 1000 miesiecznie i zostaje ci tylko tysiak do odlozenia. Nie daj Boze samochod sie #!$%@? albo do lekarza trzeba bedzie isc
@kiszczak: No normalnie, jak jesteś w agencji ochrony (tej dla niepełnosprawnych) no to nie masz scieżek rozwoju jako takich. Żeby mieć licencję drugiego stopnia musisz mieć zdrowy łeb, ja niestety mam papiery na cymbał, więc jakby to wyszło to więcej problemu niż pożytku z tego (mógłbym się pożegnać z pracą jako jakikolwiek ochroniarz na kilka lat - trzeba być niekaranym i chwilę wyrok się kasuje).
@Piotrek__B: na jednym obiekcie dłubie, a na drugim za dnia zasuwam jak chińczyk a wieczorem siedzę na dupsku z małymi przerwami na 15 minutoiwy obchód i pogaduszki z cieciem na przedniej bramie (dwie bramy, dwóch cieciów)