Wpis z mikrobloga

pojechała krętem po kratach prawicowych małp


@ItsGrN: raczej wsadziła palec lewicowym wyjcom pod ogon głupkowatym komentarzem.

Hajs nie pyknął, dostała lepszą propozycję gdzieś indziej i teraz moralny dylemat: jak przekazać fanom, że mieszkają w biednym kraju i nie stać ich.

"No bo opresyjny rzont"

Moskwa płaciła więcej, to wtedy "opresyjny rzont" nie przeszkadzał.

Artystka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będziecie tak usprawiedliwiać każdą myśl rządu,


Po pierwsze, nie należę do rodziny królewskiej. Można mówić do mnie w liczbie pojedynczej.

Do czasu aż wszyscy się na was wypchną i zostaniecie drugim Turkmenistanem.


@ItsGrN: Pani artystka nie miała problemu z występami w kraju, gdzie homoseksualizm, wolność słowa, czy cokolwiek na liście tęczowo-czerwonej jest zakazane i zwalczane systemowo.

Ale to Polska jest problemem i pis.

No pewnie. Wyj więcej wyjcu, na pewno ktoś
@ItsGrN: " Teraz jest słaba, bo nie chcę grać w bantustanie religijnym xD "

Mam w nosie kogo zapraszają do śpiewania, zawsze i tak zapraszają "emerytów' dziadków i babcie, którym hajs nie do końca się zgadza, nie oglądam tej całej szopki sylwestrowej z Marylą itp, bo w ogóle to jest tragedia.
@wykopyrek:
Przeceiż to oczywiste że dziennikarze z portali o jedynej właściwej linii ideologicznej masowo wypisywali do niej mejle jak to w PL jest źle aby zrobić afere, a baba nie jest jakąś znaną gwiazdą wiec za występ nie dostała pewnie zbyt dużo to sobie odpuściła aby nie robić sobie problemów. Cała tajemnica XD